praca: Kierowca - pomorskie

Strona 1 - 317 ofert

KIEROWCA nowa oferta

Centralna Baza Ofert Pracy
Straszyn, pomorskie 1 lokalizacja
  • Numer oferty: StPr/20/5102.
  • Miejsce pracy: Leśna 2, 83-010 Straszyn, powiat: gdański, woj: pomorskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.

Próbkobiorca-Kierowca

Intertek
pomorskie
  • Kierowanie pojazdem do 3,5 tony.
  • Pobór i odbiór próbek żywności, wody i wymazów zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami.
  • Umowa o pracę na pełen etat.

Kierowca nowa oferta

Zofia
Gdańsk, pomorskie
  • Zatrudnię kierowcę, umiejetność prowadzenia auta dostawczego.
  • Praca dwu- wyjazdowa w godzinach 6.30-10,30, 14,30-18.
  • CV proszę kierować na maila.

Kierowca/dostawca nowa oferta

Turbo Trans Paweł Sawiński
  • Zatrudnimy kierowców do dystrybucji na terenie Trójmiasta.
  • Wszelkie informacje pod numerem telefonu 517516...

Kierowca. Praca w porcie

STIP UNITED Sp z o. o.
Gdynia, pomorskie
  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy ciągnika siodłowego lub innego ciężkiego sprzętu - mile widziane.
  • O Przewóz kontenerów z jednego punktu na drugi.

Kierowca - Magazynier nowa oferta

HURT MED CS
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy działającej prężnie w branży medycznej poszukujemy kandydatów stanowisko kierowca - magazynier.

Kierowca kat. B nowa oferta

Transport3miasto
  • Zatrudnię kierowcę-tragarza kat B. Praca dodatkowa , godziny pracy do ustalenia .
  • Stawka godzinowa od 25 zl w zależności od zaangazowania.

KIEROWCA KAT. B nowa oferta

Firma Handlowo Usługowa Mariusz Giec
Słupsk, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Rozwożenie towarów po sklepach.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Kierowca z własnym autem nowa oferta

Mada
  • Poszukuje Pana najlepiej emeryta z własnym samochodem jako kierowce do nowopowstajacej firmy.

KIEROWCA - DOSTAWCA nowa oferta

  • Numer oferty: StPr/20/2070.
  • Kierowca- dostawca - dowóz towarów spożywczych mrożonych do wyznaczonych odbiorców.
  • Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy.

kierowców nowa oferta

MPA Poland Kacper Szester
Banino, pomorskie
  • Prawa jazdy kategorii D wraz z kartą kierowcy.
  • W pierwszej kolejności poszukujemy kierowców, specjalizujących się w przewozach osobowych.

KONSERWATOR/KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO nowa oferta

Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
Wejherowo, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS.
  • Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony.

Kierowca busa szkolnego nowa oferta

Przewozy Autokarowe Jan Kilian
  • Kierowca busa szkolnego z Gdańska,przewóz uczniów niepełnosprawnych, kat. pr.jazdy B,.
  • Emeryt, chętnie z opiekunką do przewozu uczniów.

Kierowca C+E nowa oferta

Stagar
  • Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z 25-letnim stażem zatrudni kierowców kategorii C+E.
  • Zajmujemy się transportem kontenerowym w kraju.

Kierowca C+E kontenery morskie Gdynia nowa oferta

Tidi-Log
  • Prawo jazdy C+E, aktualne badania brak przeciwwskazań do pracy , karta kierowcy.
  • Dzień dobry , poszukuję kierowcę do jazdy na kontenerach morskich , trasy -…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy