praca: Kierowca - Zabierzów, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 145 ofert
OŚRODEK TWÓRCZEJ INTERWENCJI "OTI"
Kraków, małopolskie
  • Wyjazdy na szkolenie z Wykładowcą (około 4-10 razy w miesiącu) – miasta wojewódzkie.
  • Reprezentacja Firmy na miejscu – witanie uczestników, rozdanie dokumentów i…
PT Dystrybucja S.A.
  • Sprzęt niezbędny do pracy na stanowisku (samochód, telefon i inne urządzenia).
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w terenie.
Dobrowolscy Sp.z.o.o
Zabierzów, małopolskie
  • Do naszego Działu Logistyki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy Kat.
  • B, którego zadania będą polegały na:
HR SIGMA
  • Dostawa towarów (oleju w beczkach 50l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach.
  • Odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych.
Odkryjże Kraków
2 200 zł miesięcznie
  • Doświadczenie jako kierowca w prowadzeniu samochodów typu mini van/dostawczych.
  • Discover Cracow - 9 lat temu zrealizowaliśmy pierwszą wycieczkę.
Avallo
  • Dyspozycyjność i gotowości do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych.
  • Pakiet medyczny oraz dodatkowe ubezpieczenia zagranicznych podróży służbowych.
BIURO PLUS
  • Kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru oraz dokumentacji,.
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru w przestrzeni ładunkowej,.
  • U. 1997 nr 133 poz.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI MAS BETONOWYCH BOSTA BE...
  • Międzynarodowa firma zatrudni kierowców kat. c do pracy w Krakowie.
  • Tel. 602-103-825, 502 987 384.
j-labs
13 000 zł rocznie
  • Rozwój platformy przeznaczonej dla przewoźników i kierowców ciężarówek, dzięki której mogą zminimalizować swoje puste przebiegi.
  • Z nami możesz liczyć na:
GK ZUE
  • Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
  • Prace przy konserwacji i remontach torów tramwajowych,.
  • Prowadzenie pojazdów powyżej 3,5 tony,.