praca: Kierowca - Wołomin, mazowieckie

Strona 1 - 183 ofert

Kierowca nowa oferta

frisco.pl
Warszawa, mazowieckie
  • Dostawa zakupów spożywczych ze sklepu internetowego bezpośrednio do klientów.
  • Możliwość zarobienia znacznie więcej; rekordzista w miesiąc wyciągnął ponad 10 000…

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO nowa oferta

Pink Cat Premium Sp. z o.o.
Zielonka, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Przyjmowanie zleceń przez aplikacje mobilna; pomaganie klientom z bagażami; dbanie o bezpieczne warunki przejazdu; bieżąca kontrola stanu…

Kierowca / Kurier (kat. B) nowa oferta

Prasowalnia.pl
  • Odbiór i dostawa zamówień z Warszawy i okolic,.
  • Praca od poniedziałku do piątku,.
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy zmianowej),.

Kierowca poszukiwany nowa oferta

Altonabis
  • Witam poszukuje kierowcy do rowozenia przekasek skodkich i slonych na terenie woj.
  • Kat B, praca od poniedziałku do piątku.

KIEROWCA

Tadek Ciasta Domowe
Radzymin, mazowieckie
  • Dyspozycyjność 2-3 razy w tygodniu.
  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków.
  • Realizacja dostaw wyrobów cukierniczych do naszych klientów.

Kierowca kat. B nowa oferta

  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Ząbki, mazowieckie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Kierowca- pracownik magazynu nowa oferta

AWIMA SPÓŁKA JAWNA B.WIŚNIEWSKI
  • Praca od poniedziałku do piątku , w godz .
  • Uczciwości, skrupulatności i zaangażowania w sprawy Spółki.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Szpital Wolomin
Wołomin, mazowieckie
  • Doświadczenie na stanowisku pracy w zawodzie kierowcy.
  • Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.
  • Do głównych obowiązków będzie należało:

KIEROWCA AUTOBUSU MIEJSKIEGO K/M nowa oferta

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o.o.
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - transport pasażerów na terenie Warszawy WYMAGANIA:
  • Wymagania: wykształcenie co najmniej podstawowe, prawo jazdy kat.

Kierowca - kurier z autem służbowym

Goniec
  • Firma kurierska Goniec zatrudni Kurierów.
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym Zespole,.
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,.

Kierowca – Serwisant nowa oferta

Polo Sp. z o.o.
mazowieckie
  • Poszukujemy osoby chętnej do intensywnej i rozwojowej pracy.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Wizyty i serwis u klientów na wytyczonej trasie.

MAX-MEAT
  • Praca w godzinach 3:00 – 11:00.
  • Zaangażowanie i chęć do pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie.
  • Rzetelne podejście do powierzonych obowiązków.

Kierowca

  • Karty kierowcy i uprawnień na przewóz rzeczy i ludzi.
  • Prowadzenie i obsługa pojazdów samochodowych i innych zgodnie z uprawnieniami.
  • B, C, mile widziane: +E, D.

kierowca kat.B Iveco 3,5t

euro-ceramika sp. z o.o. sp.k.
  • B w firmie handlowej, importera płytek ceramicznych i ceramiki łazienkowej.
  • Kierowca który dostarczy zakupiony towar klientom pod wskazany adres.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy