praca: Kierowca - Wólka Kosowska, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 313 ofert
Piaseczno, mazowieckie
  • Umowę o pracę od 1 dnia zatrudnienia,.
  • Elastyczny grafik dopasowany do Twoich potrzeb,.
  • Stabilizację finansową oraz premie za dobre wyniki,.
Warszawa, mazowieckie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Kotowice, mazowieckie
  • Szukasz firmy, w której także z niepełnosprawnością możesz pracować na równych i uczciwych warunkach?
  • Chcesz być częścią zgranego zespołu i móc liczyć na niego…
SPEDMIX
Tarczyn, mazowieckie
  • Poszukuję kierowców na trasy po kraju.
Excellent S.A.
Lesznowola, mazowieckie
  • Zgłoś się do Nas jeśli:
  • Posiadasz prawo jazdy kat B.
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Jesteś osobą komunikatywną z chęcią do pracy.
Centrum Informacji TVP
  • Bieżącego doświadczenia w pracy na pozycji zawodowego kierowcy (taxi, przewóz osób),.
  • Współpraca będzie obejmowała zadania w zakresie:
ZAKŁAD EMERYTALNO-RENTOWY MSWIA WARSZAWA
  • Obsługa transportowa, przewóz osób oraz doręczanie i odbieranie korespondencji oraz innych materiałów/wyposażenia; 2.
Raszyn, mazowieckie
  • Poszukuję kierowcy od poniedziałku do piątku do pracy w charakterze kuriera.
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B.
  • Praca przy paczkomatach firmy InPost od zaraz.
IGLOTEX
  • Zadaniem Pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe rozliczanie i obieg…
Euro Office
  • Do drugiego działu łączącego Firmę z Klientem należy dział logistyki który czuwa nad szybką i bezbłędną dostawą zamówionych produktów na biurko Klienta.