praca: Kierowca - Tczew, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 71 ofert
Tomasz
Straszyn, pomorskie
  • Firma zatrudni kierowców wymagania ; kat C,E.
  • Praca stała,stały rejon auto przypisane do kierowcy terminowo płatne wynagrodzenie praca na chłodni tzw; wahadło.
NLB II Usługi Transportowe
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Praca na terenie Trójmiasta i okolic.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
TS Berkon Sp. z o.o. SKA
Koszwały, pomorskie
  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • Przyjmowanie dostaw (sprawdzanie zgodności dokumentów),.
  • Dbanie o porządek na magazynie,.
Alegre
Malbork, pomorskie
  • Uprawnienia ADR podstawowe (można uzupełnić po podjęciu współpracy),.
Fundacja Żyć Godnie
Pszczółki, pomorskie
  • Do obowiązku kierowcy będzie należało dowóz i odwóz uczestników fundacji.
  • Fundacja ,,Żyć Godnie'' w Kolniku poszukuje osób do pracy na stanowisko kierowcy do…
Centralna Baza Ofert Pracy
Pelplin, pomorskie 2 lokalizacje
  • Numer oferty: StPr/19/3048.
  • Firma zajmuje się transportem kontenerów morskich na terenie kraju,.
  • Szczegółowy zakres obowiązków podany będzie podczas rozmowy…
Luki Trans Łukasz Frindt
  • Kierowca ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka.
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialność i motywacja do pracy.
Tczew, pomorskie
  • Firma z wieloletnim stażem i doświadczeniem w branży ochrony w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisku:
  • Kierowca prawo jazdy kat.C.