Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Kierowca - Sosnowiec, śląskie

Strona 1 - 164 ofert
ANTRANS
Sławków, śląskie
  • Karta Kierowcy oraz aktualne badania lekarskie;
  • Świadectwa kwalifikacji wraz z kurem na przewóz rzeczy;
  • Dofinansowanie do zakupu nowego samochodu marki KIA -…
Leo mar sp Z o.o.
Sosnowiec, śląskie
  • Spółka Leo-mar poszukuje do stałej współpracy kierowcy , codzienne powroty do domu , oczekujemy chęci do pracy , jazda pod firmą Media Expert z elektroniką.
podwykonawca
  • Zaopatrujemy apteki, szpitale, pacjentów w domach w leki oraz sprzęt a także sklepy, markety i stacje benzynowe w środki dostępne przy kasach.
  • Poszukujemy kierowcy z prawem jazdy kat.C.
  • Kierowca jeździł by pod firmą Media Expert , ok 2-3 punkty dziennie ,praca nie skomplikowana.
ACE Instal Sp. z o.o.
Katowice, śląskie
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami przyjęcia.
  • Wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu.
  • Prace porządkowe na terenie magazynu.
Sosnowieckie Wodociagi
  • Eksploatacji sieci kanalizacyjnej – kierowca pon.
  • Opis stanowiska i zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zleceń dotyczących czyszczenia, napraw i konserwacji sieci…
Auto-Elements
  • Praca w nowoczesnym magazynie wyposażonym w system kodów kreskowych (odbiór dostaw, kontrola jakości, składowanie, wydawanie).
  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego instalacji, urządzeń w obiektach infrastruktury technicznej przedsiębiorstwa.
F.U.H
  • Zatrudnię kierowcę kat.b Sosnowiec Niwka,okolice.
Budecon
  • Wykonywanie prac zwiazanych z budową i remontami obiektów.
  • Dbanie o powierzone mienie firmy.
  • Umowa o pracę (pełny etat).
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.