praca: Kierowca - Skawina, małopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 154 ofert
Kraków, małopolskie
  • Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce.
  • Zarządza największą w kraju siecią saloników, prowadzonych przez Ajentów.
FHP JANAS SPÓŁKA JAWNA
Myślenice, małopolskie
  • Od kandydatów oczekujemy doświadczenia na stanowisku kierowcy.
  • F.H.P. "JANAS" spółka jawna oddział w Myślenicach zatrudni pracownika na stanowisko KIEROWCA (kat…
Agencja Pracy Kaja nr rej. 391
  • Poszukujemy kierowców kurierów do rozwożenia przesyłek - teren Myślenic i Kraków-Prądnik.
  • Zatrudnienie na umowe o prace,wynagrodzenie do uzgodnienia.
Bus
Skawina, małopolskie
  • Zatrudnię Kierowcę posiadającego prawo jazdy kategorii D.
  • Najlepiej z rejonów Skawina - Kraków -Wieliczka.
  • Praca cały rok- na stałe .
MIEJSKI ZAKŁAD USŁUGOWY SP. Z O.O.
  • OBSŁUGA POJAZDÓW TYPU ŚMIECIARKA, POMOC W ZAŁADUNKU NIECZYSTOŚCI STAŁYCH (W RAZIE POTRZEBY).
  • Wykształcenie dowolne, sprawność fizyczna, punktualność, sumienność…
Klient Zewnętrzny
  • Poszukujemy Kierowców Autobusu Miejskiego w Krakowie od zaraz.
  • Zakres obowiązków na stanowisku: prowadzenie autobusu w komunikacji w aglomeracji krakowskiej…
HR SIGMA
  • Dostawa towarów (oleju w beczkach 50l) w określone miejsca na wcześniej zaplanowanych trasach.
  • Odbiór zużytego oleju z punktów gastronomicznych.
Firma JANWIT
Skawina, małopolskie 1 lokalizacja
  • Więcej informacji oraz zgłoszenia pod numerem telefonu.
Dobrowolscy Sp.z.o.o
Zabierzów, małopolskie
  • Do naszego Działu Logistyki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy Kat.
  • B, którego zadania będą polegały na:
Avallo
  • Dyspozycyjność i gotowości do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych.
  • Pakiet medyczny oraz dodatkowe ubezpieczenia zagranicznych podróży służbowych.