praca: Kierowca - Przemyśl, podkarpackie

Strona 1 - 10 ofert

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

FIBRIS
Przemyśl, podkarpackie
  • W związku z stałym rozwojem biznesowym FIBRIS S.A. z siedzibą w Przemyślu - producent płyt pilśniowych i dystrybutor produktów drewnopochodnych poszukuje osób…

KIEROWCA C+E

F.T.H. BAJRAK
  • Kierowcę C+E, zatrudnię na umowę o pracę, na pełny etat w transporcie międzynarodowym, jazda na UE, kierowca wyjeżdża z bazy w Przemyślu powierzonym pojazdem i…

Kierowcy wózków widłowych

Recrutime
  • Poszukujemy 5 kierowców wózków widłowych.
  • Z językiem niemieckim minimum na poziomie A2.
  • Wymagane doświadczenie z wózkami podnośnikowymi czołowymi o ładowności 5…

Koordynator ds. Logistyki

FBserwis
  • Planowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników (kierowców oraz ładowaczy).
  • Zadania, które przed Tobą postawimy:
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.

MAGAZYNIER / KIEROWCA C+E+HDS

CENTRUM BUDOWLANE KOŁCZ
Orły, podkarpackie
  • RODZAJ UMOWY : Umowa o pracę.
  • Centrum budowlane KOŁCZ w Orłach poszukuje pracownika na stanowisko:
  • B,C (preferowane B,C+E).
  • ? stabilną pracę w miłej atmosferze.

kierowca samochodu

unitranspid.ltd.ks.sp.zoo
Radymno, podkarpackie
  • Szukam kierowcy z prawem jazdy kategorii C. C+E na przewozy międzynarodowe i z paszportem.

Kierowca transportu międzynarodowego nowa oferta

AL-WO SP.J.
podkarpackie
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego.
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy.
  • Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:

KIEROWCÓW C+E – na trasach międzynarodowych i krajowych

ZET Transport sp. z o.o.
  • Aktualnie poszukujemy kierowców na kierunki:
  • Również kierowcy bez doświadczenia - podwójna obsada.
  • Europa Zachodnia - system pracy 2/1 i 3/1.

Kierowca kat: C,C+E

Hensfort
  • HENSFORT Sp z o.o - produkcja oraz montaż okien i drzwi PCV i AL.
  • Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko: Kierowcy C,C+E.
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz,.

Kierowca transportu krajowego nowa oferta

Silva
  • Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa.
  • Szkoleni a wstępne i stanowiskowe.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy