praca: Kierowca - Pruszcz Gdański, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 169 ofert
MIKA
Gdańsk, pomorskie
  • Dostawa towaru do odbiorców na terenie Trójmiasta i bliskich okolic (np. Tczew, Elbląg, Wejherowo).
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.
NLB II Usługi Transportowe
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Praca na terenie Trójmiasta i okolic.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Tomasz
Straszyn, pomorskie 1 lokalizacja
  • Firma zatrudni kierowców wymagania ; kat C,E.
  • Praca stała,stały rejon auto przypisane do kierowcy terminowo płatne wynagrodzenie praca na chłodni tzw; wahadło.
Ala
  • B do rozważenia posiłków ( Kebab- burger) praca 2 na 2 lub kwestia dogadania.
  • Czas pracy 11 godz, samochód służbowy, posiłek pracowniczy, wszystkie napiwki,…
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Potrzebujemy nowych mocy do naszego zespołu – dlatego też szukamy partnera do naszej ekipy.
  • Czego się po Nas spodziewać?
DCT Gdańsk
  • System benefitów (m.in. karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta paliwowa).
  • DCT Gdańsk S.A. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Bome
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.
  • Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie.
  • Transport części samochodowych do klientów.
Dan-Trans
  • Wymagania : Ukończone 19 lat, prawo jazdy kat.
  • B (min 1 rok), niekaralność, odpowiedzialność.
  • Obowiązki : Praca polega na przewozie osób na terenie miasta i…