praca: Kierowca - Parzew, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 29 ofert
Pleszew, wielkopolskie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę w wymiarze 0,75 etatu,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce.
  • Zarządza największą w kraju siecią saloników, prowadzonych przez Ajentów.
VOLOGIS
Jarocin, wielkopolskie
  • Przeszkolimy Panią/Pana w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą.
  • Miejsce pracy: Jarocin, Wielkopolska, Polska.
  • Czego może Pani/Pan oczekiwać od nas?
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
EuroAS Transport
  • Minimum rok doświadczenia w transporcie międzynarodowym podstawową znajomość topografi europy niekaralność uczciwość.
Bistro Esencja Smaku
Kotlin, wielkopolskie
  • Szukam osoby na stanowisko kierowca do rozwożenia jedzenia.
MI-CAR
  • Firma motoryzacyjna z siedzibą w Jarocinie poszukuje kandydata na stanowisko Kierowca - kat.B .
  • Praca polegająca na dostawie towaru(części samochodowych) do…
EURO AS S.C
Zielona Łąka, wielkopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Jagiełły 2a, 63-300 Zielona Łąka, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie.
FIMAR MARTA MIARA
  • Dożynkowa 42, 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie.
Lukmebel Sp. Z o.o.
Baranów, wielkopolskie
  • Zatrudnię do pracy jako pracownik magazynu/kierowca.
  • Obowiązki : prowadzenie busa oraz załadunek i rozładunek mebli.
  • Reszta informacji pod nr tel 601332778.