praca: Kierowca - Oborniki, wielkopolskie

Strona 1 - 33 ofert

KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY

Firma Transportowa Robert Bejma
Oborniki, wielkopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

KIEROWCA

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp.k.
Baranowo, wielkopolskie

Kierowca transportu międzynarodowego

wielkopolskie
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego.
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy.
  • Wymagane umiejętności porozumiewania się w językach:

Kierowca transportu międzynarodowego nowa oferta

Liner
  • Witam poszukujemy kandytatów na stanowisko kierowców międzynarodowych.

ANTOM TRANSPORT podwójna obsada
  • Witam zatrudnimy podwójna obsadę na trase Gądki-Holandia-Gadki wyjazd 2 w nocy…

KIEROWCA C+E

EXPRESS-BUD-TRANS KRZYSZTOF STAWICKI
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przewóz różnych materiałów w wyznaczone miejsce WYMAGANIA:
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

KIEROWCA AUTOBUSU nowa oferta

Gołaszyn, wielkopolskie
3 000 zł miesięcznie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • 21-400 Gołaszyn 15A, powiat: łukowski, woj: lubelskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Przewóz osób na linii Łuków-Warszawa.

BOTiS
  • Kat. C+E musi być zrobiona do 2009 roku, Wymagany komplet dokumentów (karta tacho/kurs na przewóz rzeczy/orzeczenie…

  • Droga Leśna 51/10, 64-600 Oborniki, powiat: obornicki, woj: wielkopolskie See on map.

Pomocnik spawacza+kierowca

Tom
Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
  • B jako kierowca BUSa + prace pomocnicze przy spawaczu (umiejętność pracy elektronarzędziami) oraz do prac gospodarczych w firmie.

Kierowca ARD kl. 3

OTP S.A.
Murowana Goślina, wielkopolskie
  • Prawa jazdy C + CE.
  • Uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl.
  • Wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego.

Kierowca - operator żurawia samojezdnego

Żurawie Polska Lewandowska
Suchy Las, wielkopolskie
  • Obsługa sprzętu dźwigowego zgodnie z uprawnieniami.
  • Wykonywanie prac towarzyszących obsłudze żurawi oraz dźwigów.
  • Mile widziane prawo jazdy kat.

kierowca kat.C praca na miejscu nowa oferta

wywóz nieczystości płynnych
Rokietnica, wielkopolskie
  • Praca w okolicy Poznań-Szamotuły.
  • Również osoba bez doświadczenia lub praca dodatkowa.

Kierowca z prawem jazdy kat. C lub C + E

Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.
Koziegłowy, wielkopolskie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • C pomagamy w podniesieniu kwalifikacji.
  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy.
  • Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy„ Sp. z o.o.

Transport Usługi
  • Ciągnik Siodłowy + naczepa, kierowca jeździ jednym autem.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy