praca: Kierowca - Lublewo, pomorskie

Strona 1 - 151 ofert

KIEROWCA nowa oferta

Centralna Baza Ofert Pracy
Straszyn, pomorskie 1 lokalizacja
  • Numer oferty: StPr/20/5102.
  • Miejsce pracy: Leśna 2, 83-010 Straszyn, powiat: gdański, woj: pomorskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.

Pablo Cars
Łęgowo, lubuskie
  • IDENTYFIKACJA OFERTY Nazwa stanowiska: KIEROWCA Kod zawodu: RPd057|833203 Identyfikator oferty: StPr/20/6119 INFORMACJE DOTYCZĄCE ZGŁASZANEGO MIEJSCA PRACY…

Kierowca/dostawca nowa oferta

Turbo Trans Paweł Sawiński
Gdańsk, pomorskie
  • Zatrudnimy kierowców do dystrybucji na terenie Trójmiasta.
  • Wszelkie informacje pod numerem telefonu 517516...

Próbkobiorca-Kierowca

Intertek
pomorskie
  • Kierowanie pojazdem do 3,5 tony.
  • Pobór i odbiór próbek żywności, wody i wymazów zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami.
  • Umowa o pracę na pełen etat.

Kierowca nowa oferta

Zofia
  • Zatrudnię kierowcę, umiejetność prowadzenia auta dostawczego.
  • Praca dwu- wyjazdowa w godzinach 6.30-10,30, 14,30-18.
  • CV proszę kierować na maila.

Kierowca - Magazynier

HURT MED CS
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy działającej prężnie w branży medycznej poszukujemy kandydatów stanowisko kierowca - magazynier.

Kat.B Kierowca nowa oferta

Dan-Trans
  • Wymagania : Ukończone 19 lat, prawo jazdy kat.
  • B (min 1 rok), niekaralność, odpowiedzialność.
  • Obowiązki : Praca polega na przewozie osób na terenie miasta i…

17 Terenowy Oddział Lotniskowy
  • Udokumentowane min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kierowcy, bardzo dobra organizacja pracy oraz obowiązkowość, sumienność, staranność.

Kierowca Kat. C nowa oferta

W&M
Kolbudy, pomorskie
  • Firma z branży transportowej poszukuje aktualnie osób do pracy na stanowisku:
  • Praca na samochodzie m-ki MAN.
  • Kurs od 6-8 godz./dziennie.

Kierowca/Dostawca kat. B

  • Twoje miejsce jest za „kółkiem”?
  • Lubisz jeździć, a przy tym masz dobry kontakt z ludźmi?
  • Świetnie, bo mamy coś w sam raz dla Ciebie.

KIEROWCA

Thelikatesy sp. z o.o. Farma Smaków Ska
Straszyn, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zaopatrzenie i dostawa produktów.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Kierowca busa szkolnego nowa oferta

Przewozy Autokarowe Jan Kilian
  • Kierowca busa szkolnego z Gdańska,przewóz uczniów niepełnosprawnych, kat. pr.jazdy B,.
  • Emeryt, chętnie z opiekunką do przewozu uczniów.

Kierowca kat.C nowa oferta

HONEST
  • Firma HONEST aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko :
  • Rzetelne realizowanie dostaw do klientów-wymiana kontenerów budowlanych.

Kierowca międzynarodowy na busa do 3,5 t kat.B nowa oferta

AGOLI
  • Zatrudnię kierowcę kategorii B na busa do 3,5 t na trasach międzynarodowych w systemie 3 tygodnie pracy, 10 dni wolnego.

kierowców nowa oferta

MPA Poland Kacper Szester
Banino, pomorskie
  • Prawa jazdy kategorii D wraz z kartą kierowcy.
  • W pierwszej kolejności poszukujemy kierowców, specjalizujących się w przewozach osobowych.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy