praca: Kierowca - Janki, mazowieckie

Strona 1 - 66 ofert

Kierowca kat. B nowa oferta

Płock, mazowieckie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,.
  • Stawkę godzinową 18 zł brutto.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B,.

Handler / magazynier kierowca wózka

  • Sortowanie przesyłek na rejony kurierskie.
  • Obsługa komputera oraz skanera magazynowego.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły,.

Kierowca kat. B

U.T ROJEWSKI
Kutno, łódzkie
  • Firma "UT ROJEWSKI" zatrudni kierowców kat.

Kierowca transportu krajowego lub międzynarodowego nowa oferta

EUROTRANS
mazowieckie
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego.
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy.

kierowca autobusu Niemcy Bitburg z zakwaterowaniem nowa oferta

Bezposrednio dla komunikacji miejskiej Bitburg Niemcy
Polska
8 000 zł - 9 000 zł miesięcznie
  • D kod 95.karta kierowcy.
  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy,…

Kierowca transportu międzynarodowego nowa oferta

KONTENERY Sochaczew
mazowieckie
  • ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ Z KAT C+E.
  • TRASY PL-CZ, SK, HU, LT, EST, FIN, D-PL.

Kierowca

Anacot
  • Zajmujemy się hurtowym handlem drzwiami.
  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy kierowcę na busa typu kontener do 3,5 tony.

EUROTRANS PL - SZWECJA - PL
mazowieckie

Firma działająca od 40 LAT w branży
mazowieckie
  • Pracę zgodną z zasadami czasu pracy kierowcy.
  • K O N T A K T :

KIEROWCA

  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Dostarczanie posiłków dietetycznych do klientów-gości restauracji.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Kierowca ARD kl. 3

OTP S.A.
  • Prawa jazdy C + CE.
  • Uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl.
  • Wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego.

Kierowca samochodów ciężarowych

BUDMAT TRANSPORT
  • Poszukujemy kierowców z kategorią C+E.
  • Poszukujemy kierowców z doświadczeniem, ale jesteśmy również w stanie prowadzić szkolenia dla kierowców rozpoczynających…

Kierowca – Serwisant

Polo Sp. z o.o.
mazowieckie
  • Poszukujemy osoby chętnej do intensywnej i rozwojowej pracy.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.
  • Wizyty i serwis u klientów na wytyczonej trasie.

AR SPED TRANS
mazowieckie
  • Witam. Zatrudnię kierowcę w ruchu międzynarodowym w systemie 2/1.
  • Ciągnik siodłowy i firanka standard.

Kierowca transportu krajowego nowa oferta

Mrgtrans
mazowieckie

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy