praca: Kierowca - Dulowa, małopolskie

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 43 ofert
IGLOTEX
Krzeszowice, małopolskie
  • B i/lub C (Krzeszowice).
  • Zadaniem pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe…
Poprzednia strona
Polanka Wielka, małopolskie
  • Przyjmowanie, wydawanie i rozwóz towarów.
  • Wykształcenie bez znaczenia, mile widziane doświadczenie zawodowe, prawo jazdy kat.
Liszki, małopolskie
  • Prowadzenie samochodu dostawczego DMC. do 3,5 t w transporcie międzynarodowym.
  • Rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły.
OTP S.A.
Trzebinia, małopolskie
  • Prawa jazdy C + CE.
  • Uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl.
  • Wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego.
Jaworzno, śląskie 1 lokalizacja
  • Przewóz osób - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia - wynagrodzenie 0,20gr. za kilometr.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe, badania lekarskie i…
PKP CARGO SERVICE
Jaworzno, śląskie
4 500 zł miesięcznie
  • Stanowisko Kierowca wózka motorowego WM-15.
  • Bocznica KWK "Piast", Elektrociepłownia Jaworzno.
  • Wymagane uprawnienia prawo kierowania wózkiem motorowym WM-15.
MALBOX The Stamping Company
Olkusz, małopolskie
  • Pobieranie i składowanie, transportowanie pionowe i poziome ładunków z wykorzystaniem wózka jezdniowego;
  • Wykonywanie załadunku i rozładunku z wykorzystaniem…
Zator, małopolskie 1 lokalizacja
  • Kierowca autobusu na trasach krajowych i zagranicznych.
  • Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe w ruchu turystycznym, prawo jazdy kat.
Dobrowolscy Sp.z.o.o
Zabierzów, małopolskie
  • Do naszego Działu Logistyki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy Kat.