praca: Kierowca - Chorzów, śląskie

Strona 1 - 303 ofert

Ranking kandydatów z dn.28.09.2020 r. - KIEROWCA nowa oferta

Katowice, śląskie
  • Zał. do rankingu Oświadczenie wybór jednostki-1.

Kierowca

AAA AUTO
  • Szukasz dodatkowej pracy, aby sobie dorobić?
  • Lubisz branżę motoryzacyjna i jazdę samochodem?
  • Zaaplikuj do nas na stanowisko Kierowcy!

Kierowca / Dostawca Żywności nowa oferta

Simple Work Group
  • Realizacja dostaw zakupów spożywczych według standardów klienta,.
  • Rozliczenie z pobranych materiałów i narzędzi.
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,.

Zatrudnię kierowcę kat. B

BIO-EKOS
Chorzów, śląskie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych i do południowych.
  • Praca stała, możliwość szkoleń zawodowych.

Pomocnik ds. eksploatacji sieci kanalizacyjnej - kierowca po...

Sosnowieckie Wodociagi
Sosnowiec, śląskie
  • Nazwa stanowiska: Pomocnik ds. eksploatacji sieci kanalizacyjnej - kierowca pon.
  • Opis stanowiska i zakres obowiązków:
  • Planowany termin zatrudnienia: od zaraz.

KIEROWCA AUTOBUSU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

"ASKA" JOANNA KAŁEK
  • Bezpieczny przewóz pasażerów oraz ich bagażu zgodnie z przyjętymi zasadami firmy, przestrzeganie zasad w zakresie przygotowania i zdania pojazdu, przestrzeganie…

MAGAZYNIER-KIEROWCA

Auto-Elements
  • Praca w nowoczesnym magazynie wyposażonym w system kodów kreskowych WMS (odbiór dostaw towaru, kontrola jakości i ilości, składowanie towaru na półkach,…

Kierowca C + E nowa oferta

VINCI
Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Praca przy zadaniach związanych z budową i remontami dróg na terenie woj. śląskiego.
  • Zaopatrzenie placu budowy w materiały.

Kierowca, ładowacz

PTS ALBA Sp. z o.o.
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii E.
  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji zawodowych) lub nowe prawo jazdy zawodowe.

Mechanik samochodowy-kierowca

PaNELTECH Sp. z o.o.
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
  • B,C (C+E mile widziane).
  • Doświadczenie w serwisowaniu samochodów ciężarowych.
  • Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy