praca: Kierowca Kat B - Podkowa Leśna, mazowieckie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 141 ofert
Warszawa, mazowieckie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
IGLOTEX
Raszyn, mazowieckie
  • B i/lub C (Raszyn k.Warszawy).
  • Zadaniem Pracownika będzie załadowanie, dostawa i rozładowanie towaru zgodnie z harmonogramem (trasy jednodniowe) oraz prawidłowe…
  • Poszukuję kierowcy od poniedziałku do piątku do pracy w charakterze kuriera.
  • Wymagane prawo jazdy kategorii B.
  • Praca przy paczkomatach firmy InPost od zaraz.
TRAFIN OIL POLSKA Sp. z o.o.
  • Dostawa i odbiór olejów do/z punktów gastronomicznych tj.: hotele, restauracje, stołówki.
  • Praca na terenie danego województwa (trasy wcześniej zaplanowane).
SPEDMIX
Tarczyn, mazowieckie
  • Poszukuję kierowców na trasy po kraju.
SELTRANS
  • Znajomość topografii Warszawy i okolic.
  • Prosty i jasny zakres obowiązków:
  • Interesują nas tylko osoby zdecydowane pracować.
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Potrzebujemy nowych mocy do naszego zespołu – dlatego też szukamy partnera do naszej ekipy.
  • Czego się po Nas spodziewać?
Excellent S.A.
Lesznowola, mazowieckie
  • Posiadasz prawo jazdy kat B.
  • Zgłoś się do Nas jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Jesteś osobą komunikatywną z chęcią do pracy.
magazyn
  • Poszukujemy kierowców z kat B (umiejętność jazdy busem w mieście) do obsługi pojemników na odzież używaną oraz prac magazynowych.
Viper24
  • W związku z dynamicznym rozwojem firmy Viper24 Sp. z o.o. poszukujemy kierowców z uprawnieniami kategorii B. Praca w transporcie międzynarodowym (na terenie…