praca: Kierowca Kat B - Krokowa, pomorskie

Strona 1 - 6 ofert

Kierowca - dostawca Kat. B

FHU JANKLAS
Wejherowo, pomorskie
  • Praca od zaraz w charakterze kierowcy-dostawcy (piwo i napoje), na terenie Wejherowa, Rumii, Redy i okolic, samochodem dostawczym z windą Mercedes Sprinter.

MAGAZYNIER/ KIEROWCA KAT.B

Biuro Handlu Opałem Anna Wojtala
Puck, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Praca na terenie magazynu, odbiory towarów i wydawanie oraz rozwożenie WYMAGANIA:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie…

KONSERWATOR/KIEROWCA SAMOCHODU OSOBOWEGO

Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Prowadzenie służbowego samochodu osobowego, prace konserwacyjne na terenie DPS.
  • Możliwość kontynuacji umowy na czas nieokreślony.

Kierowca transportu międzynarodowego

NORDER SP. Z O.O.
pomorskie
  • Wymagana jest karta do tachografu cyfrowego.
  • Kurs na przewóz osób i rzeczy.
  • Z O. O. poszukuje kierowcy międzynarodowego kat.
  • C+E na zestaw z firanka.

Kierownik ds. Transportu i Logistyki

Justyna Dorszyńska
Reda, pomorskie
  • Dokonywanie odczytów z kart kierowców i tachografów cyfrowych oraz ich analiza.
  • Organizacja i nadzór transportu drogowego oraz dokumentacji.

ELEKTRYK/ ELEKTROMONTER

  • Dodatek pieniężny dla kierowcy - doliczany do stawki dziennej w miesięcznym okresie rozliczeniowym.
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Opens in a new window.
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy