Strona 1 - 1 141 ofert
Centralna Baza Ofert Pracy
Krapkowice, opolskie 6 lokalizacji
  • Numer oferty: StPr/20/0091.
  • Miejsce pracy: Meblarska 1, 47-300 Krapkowice, powiat: krapkowicki, woj: opolskie.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony.
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
  • Zakres obowiązków• Dostarczanie towaru do klientów.
  • Przedstawianie klientom ofert i promocji.
  • Wykonywanie dodatkowych prac w tym wsparcie pracowników magazynu.
PR Management
Warszawa, mazowieckie
  • Liczba miejsc ograniczona, poszukujemy tylko jednej osoby.
  • Praca od Pn-Pt 8-16, wolne weekendy.
  • Przewóz osób wyłącznie wewnątrz organizacji.
Dan-Trans
Gdańsk, pomorskie
  • Wymagania : Ukończone 19 lat, prawo jazdy kat.
  • B (min 1 rok), niekaralność, odpowiedzialność.
  • Obowiązki : Praca polega na przewozie osób na terenie miasta i…
Pawlinski
Łódź, łódzkie
  • Auto jest przypisane do kierowcy: Renault Master chłodnia 2019.
  • Witam. Pawlinski Transport i Logistyka szuka do swojej ekipy kierowce na busa chłodnię Renault…
ELMAR
Polska
  • Odbiór zamówionych materiałów i dostarczanie ich do miejsca docelowego;
  • Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność ilości towaru;
WK Anna Walisko
Gliwice, śląskie
  • Witam Poszukujemy Kierowcy na Busa Plandeka 3,5t KAT B jazda od Poniedziałku do Piątku tylko po Polsce więcej szczegółów pod nr telefonu praca od zaraz. .
ARRA GROUP
Toruń, kujawsko-pomorskie 1 lokalizacja
  • Mile widziane doświadczenie, jako kierowca zawodowy,.
  • Realizacja zleceń transportowych na terenie POLSKI pojazdami dostawczymi do 3,5T (chłodnia).
IDEALNY DACH JANECKI SP. J.
Poznań, wielkopolskie
  • Praca od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00 (mogą zdarzyć się niewielkie nadgodziny).
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.