praca: Kierowca Autobusu - Sady, wielkopolskie

Strona 1 - 5 ofert

Kierowca autobusu (wymagana kat. D)

MPK Poznań
Poznań, wielkopolskie
  • Aplikacje na stanowisko kierowcy autobusu rozpatrywane są przez okres całego roku.
  • Posiadania uprawnień wymaganych na stanowisku kierowcy autobusu, tj.:…

KIEROWCA AUTOBUSU

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ S.A. w P...
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - ZAKRES OBOWIĄZKÓW KIEROWCY AUTOBUSU, WYMAGANIA:
  • PKS POZNAŃ S.A. węzeł komunikacyjny Pniewy,.

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W POZNAN...
  • Miejsce wykonywania pracy: PKS Poznań - węzeł Śrem.
  • Okres próbny trwa 3 miesiące.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Gołaszyn, wielkopolskie
3 000 zł miesięcznie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • 21-400 Gołaszyn 15A, powiat: łukowski, woj: lubelskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Przewóz osób na linii Łuków-Warszawa.

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy