praca: Kierowca

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 5 161 ofert
DEDAL
Polska
  • Naszą kadrę stanowią doskonali, doświadczeni kierowcy oraz spedytorzy posiadający wszystkie wymagane uprawnienia.
  • Zakres obowiązków• Dostarczanie towaru do klientów.
  • Przedstawianie klientom ofert i promocji.
  • Wykonywanie dodatkowych prac w tym wsparcie pracowników magazynu.
JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska
Łódź, łódzkie
  • Nadrzędnym celem działalności 'JOGO' - Łódzkiej Spółdzielni Mleczarskiej jest ciągłe zaspokajanie potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów w zakresie obsługi…
Służba Więzienna
Wrocław, dolnośląskie
  • Ranking nabór V 2019 ratownik medyczny i VI 2019 kierowca oraz strażnik.
  • Umowę o pracę - czas określony do 31.12.2019r.,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
Czarnków, wielkopolskie
  • Umowę o pracę na okres próbny,.
AAA AUTO
Kraków, małopolskie 1 lokalizacja
  • Prawa jazdy kategorii C + E, a także doświadczenie w prowadzeniu pojazdów minimum przez 2 lata.
  • Szukasz nowej możliwości zatrudnienia i chciałbyś spróbować…
ELMAR
Polska
  • Odbiór zamówionych materiałów i dostarczanie ich do miejsca docelowego;
  • Kontrola nad dokumentami dotyczącymi towaru i dbanie o zgodność ilości towaru;
Infrakom
Polska
  • Zajmująca się między innymi budownictwem drogowym, w związku z rozwojem firmy i.
  • Zwiększeniem parku maszynowego, poszukuje osób do pracy na stanowisku:
OTP S.A.
Rzeszów, podkarpackie 16 lokalizacji
  • Prawa jazdy C + CE.
  • Uprawnień TDT do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych kl.
  • Wykształcenia średniego lub zasadniczego zawodowego.