praca: John Deere

Strona 1 - 17 ofert

Technical Support Specialist, DTAC nowa oferta

John Deere
Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
  • There are 7 billion people on this planet.
  • And by 2050, there will be 2 billion more...many moving into urban centers at an unprecedented rate.

Mechanik – Hel

PAULAFISH
Słupsk, pomorskie
  • Obsługa urządzeń pompowych podczas wyładunku ryb w porcie na Helu.
  • Zapewnienie prawidłowej obsługi urządzeń pompowych.

Engineering Manager

John Deere
Poznań, wielkopolskie
  • John Deere is a worldwide leader of the agricultural branch.
  • The company is known for quality and reliability of its products and the support it offers to…

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI

Grupa Wanicki
Wola Piasecka, lubelskie
  • Aktywna sprzedaż i obsługa klienta.
  • Firma Wanicki Agro to autoryzowany partner marki John Deere, Pottinger i Kramer.
  • Wdrożenie w obowiązki-> system szkoleń,.

Traktorzysta

Avit Adam Rytel
Załuski, mazowieckie
  • Gospodarstwo Rolne, zajmujące się uprawą głównie sałaty poszukuje pracowników na stanowisko.
  • Praca na nowoczesnym sprzęcie rolniczym m.in John Deere, New…

Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych

Kostomłoty Pierwsze, świętokrzyskie 1 lokalizacja
  • Negocjacje handlowe i techniki sprzedaży.
  • Ubezpieczenie na życie i NNW,.

Specjalista ds. sprzedaży części-Wola Piasecka

Wanicki Sp.z o.o
Sitaniec, lubelskie 1 lokalizacja
  • Mamy ponad 25-letnie doświadczenie na rynku.

Rzeszów, podkarpackie 1 lokalizacja
  • Ubezpieczenie na życie i NNW.

Mechanik maszyn rolniczych - Stralsund

JG Personalservice
Niemcy, zagranica
  • JG PERSONALSERVICE jest firma godna zaufania z wieloletnim doswiadczeniem na rynku.
  • Oferujemy zatrudnienie na niemieckich warunkach.

Specjalista ds. sprzedaży maszyn komunalnych i ogrodowych

  • Znajomość budowy samochodów i maszyn.
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.