praca: J&M Logistics Sp Z O O

Strona 1 - 5 ofert

Spedytor Krajowy Międzynarodowy

J&M Logistics
Rzeszów, podkarpackie
  • Firma J&M Logistics sp. z o.o. poszukuje pracownika do biur w całej Polsce (zarówno z doświadczeniem jak i bez) na stanowisko spedytor krajowy/międzynarodowy.

Magazynier

Cząstków, mazowieckie
  • J&M Logistics Sp. z o.o. operator magazynowy firmy ILS Sp. z o.o.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat -(bezpośrednio w firmie).

Spedytor krajowy/międzynarodowy

J&M Logistics sp. z o.o.
  • Firma J&M Logistics sp. z o.o. poszukuje pracownika do biura w Rzeszowie (zarówno z doświadczeniem jak i bez) na stanowisko spedytor krajowy/międzynarodowy.

Spedytor międzynarodowy

  • Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres @.
  • Opis stanowiska: kompleksowa obsługa spedycyjna, utrzymywanie i rozwijanie relacji z klientami, prowadzenie…

Pominęliśmy 1 ofertę bardzo podobną do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętej oferty.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy