praca: Hurtownia

Filter results by:
Język oferty
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 202 ofert

Pracownik magazynu - hurtownia nabiałowa

Serwis Personalny
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji towaru Obowiązki:
  • Weryfikacja ważności dat spożycia produktów Oferujemy:

Specjalista ds. Analiz Logistycznych

Warszawa, mazowieckie
  • Dostarczanie szerokiego zakresu analiz prospektywnych, retrospekywnych, wspierających podejmowanie decyzji w różnych funkcjach Działu Obsługi Klientów i…

Hurtownia ASAJ zatrudni magazyniera

ASAJ SP. Z O. O.
Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Poszukujesz pracy jako magazynier-operator wózka widłowego?
  • Odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Hurtownia ASAJ zatrudni do pracy na magazynie

ASAJ sp. z o. o.
Siedlce, mazowieckie
  • Praca na magazynie - Siedlce / Stok Lacki.
  • Zatrudnimy do prac magazynowych osobę na początku na umowę zlecenie.
  • Głównie pakowanie paczek do wysyłki.

Przedstawiciel handlowy

Hurtownia TOST
Radomsko, łódzkie
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi klientami.
  • Nawiązywanie długofalowej współpracy z nowymi klientami…

hurtownia farmaceutyczna - pakowacz

Full Job Polska
Katowice, śląskie
  • Szukasz pracy stałej lub dorywczej?
  • TA oferta jest właśnie dla Ciebie!
  • Umiejętność organizowania czasu pracy, samodzielność, uczciwość.

Magazynier hurtownia motoryzacyjna

Gordon
Jabłonna, mazowieckie
  • Zatrudnię magazyniera w hurtowni motoryzacyjnej w Jabłonnie mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kategorii B CV proszę wysyłać na @ @.

Sprzedawca

HURTOWNIA SZCZEPAN
Gdańsk, pomorskie
  • Zatrudnimy Panią do pracy w hurtowni na stanowisku sprzedawcy tekstyli.
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej.

Ekspert ds. Rozwoju i Poprawności Profile

Kraków, małopolskie
  • Posiada ogólną znajomość produktów bankowych, mile widziana znajomość produktów depozytowych.
  • Biegle posługuje się Microsoft Office, zna podstawy zapytań SQL…

Hurtownia ASAJ zatrudni sprzedawcę/doradcę klienta

ASAJ SP. z o.o.
  • ASAJ to największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia w Polsce wschodniej i centralnej.
  • Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową.