praca: Handel detaliczny

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 108 ofert
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Warszawa, mazowieckie
  • Prowadzenie spraw związanych z nadzorem nad bezpieczeństwem żywności pochodzenia zwierzęcego oraz udział w opracowaniu projektów instrukcji/wytycznych Głównego…
Handel Detaliczny, Albina Pyzik
Chełmiec, małopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Limanowska 35, 33-395 Chełmiec, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie.
Claire's
Polska
  • Kochamy modę, kochamy handel detaliczny i kochamy naszych pracowników – to więcej niż tylko słowa!
  • Kolorowo, stylowo i zwariowanie witamy w CLAIRE´S!
Handel detaliczny
Żywiec, śląskie
  • Zatrudnię kobietę na stanowisku sprzedawca w sklepie spożywczym w Żywcu.
  • Praca zmianowa między godz 6 a 21 na umowę o prace w niepełnym wymiarze czasu pracy.
Grudziądz, kujawsko-pomorskie 6 lokalizacji
  • Branża Handel detaliczny i hurtowy.
  • Data publikacji 2020-01-20.
  • Oferta ważna do 2020-02-19.
ADA HANDEL HURTOWY I DETALICZNY ARTYKUŁAMI SPOŻYWC...
Żagań, lubuskie
  • Obsługa klienta na różnych stanowiskach (np. cukiernicze, monopolowe).
  • Obsługa kasy fiskalnej, terminali płatniczych.
  • Czasowo-premiowy ze staw. mies.
momox
Szczecin, zachodniopomorskie
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu e-commerce (logistyka, handel detaliczny).
  • Momox jest szóstym co do wielkości pracodawcą w niemieckiej gospodarce cyfrowej …
Białogórze
Białogóra, pomorskie
2 200 zł miesięcznie
  • Zakres obowiązków: obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE.
Międzyrzec Podlaski, lubelskie 5 lokalizacji
  • Data publikacji 2020-01-24.
  • Oferta ważna do 2020-02-23.
  • Umowa o pracę |cały etat|.