praca: HR Asisstant

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 3 ofert
HR-asisstant
Łódź, łódzkie
4 200 zł - 4 900 zł miesięcznie
  • Bieżące wsparcie pracy działu nieruchomości.
  • Pomoc przy realizacji prowadzonych projektów w danym dziale.
  • UMOWA DO UZGODNIENIA - UMOWA O PRACĘ / KONTRAKT B2B …
  • Specjalista ds obsługi najmu i pozyskiwania nieruchomości pod wynajem lub zarządzania.
  • 3000-4000 netto plus możliwe wynagrodzenie prowizyjne.
  • Opis stanowiska: Firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się wynajmem nieruchomości poszukuje osobę na asystenta/asystentki ds. wynajmu i zarządzanie…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.