praca: Emilia

Strona 1 - 247 ofert

Stanowisko ds. obsługi korespondencji nowa oferta

  • Wydział Obsługi Klientów i Korespondencji.
  • Nazwa stanowiska pracy wg. regulaminu organizacyjnego.
  • Do 1 roku doświadczenia zawodowego.

Radca Prawny nowa oferta

  • Wymagania formalne niezbędne na stanowisku pracy:
  • Posiadanie uprawnień radcy prawnego (wpis na listę…

Stanowisko ds. obsługi dokumentacji nowa oferta

  • ZUS I Oddział w Łodzi.
  • Ul. Zamenhofa 2, 90-431 Łódź.
  • Budynek 16-piętrowy z windą.

TKACZ

Koluszki, łódzkie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Wołyńska 14, 95-040 Koluszki, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie See on map.
  • Opens in a new window.

MURARZ

Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Emilii Sczanieckiej 2, 64-300 Nowy Tomyśl, powiat: nowotomyski, woj: wielkopolskie See on map.

DevOps Engineer

ProData Consult
Warszawa, mazowieckie
  • Location: Client’s office in Warsaw Financial Centre, Emilii Plater 53.
  • Business trips: Some travelling will be required.
  • Project length: Long-term cooperation.

TECHNIK BUDOWNICTWA nowa oferta

Sieradz, łódzkie
2 600 zł miesięcznie
  • Jana Pawła II 52/12, 98-200 Sieradz, powiat: sieradzki, woj: łódzkie See on map.

Stanowisko ds. informacji ogólnej nowa oferta

  • Ul. Szosa Zambrowska 29, 18-400, Łomża.

SEKRETARZ SZKOŁY

I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM.ADAMA MICKIEWICZA
Sulęcin, małopolskie
  • Sekretarz szkoły-obowiązki sekretarza szkoły.
  • Wymagane wykształcenie min. średnie, obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Stanowisko ds. obsługi postepowania orzeczniczego nowa oferta

  • Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji.
  • Stanowisko ds. obsługi postepowania orzeczniczego.

POMOCNIK OPERATORA WIERTNICY nowa oferta

Polkowice, dolnośląskie
3 500 zł miesięcznie
  • DZIAŁKOWA 14, 59-100 Polkowice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie See on map.

MALARZ

3 000 zł - 5 000 zł miesięcznie

Pracownik Obsługi Klienta nowa oferta

Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Szukam niani Michalow nowa oferta

Emilia
Radom, mazowieckie
  • Potrzebuje dla dziecka 6 lat osoby, ktora bedzie kilka razy w tygodniu uczyla go literek I cyferek.

KOSMETYCZKA/MANIKIURZYSTKA (NR 1707) nowa oferta

Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Adama Mickiewicza 29D, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie See on map.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.