praca: Dam Pracę - pomorskie

Strona 1 - 9 941 ofert

SPRZĄTACZKA nowa oferta

Doktor Krasicki Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Sprzedawca nowa oferta

Gdańsk, pomorskie 3 lokalizacje
  • Miła i profesjonalna obsługa klienta.
  • Dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktu (VM).
  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole.

Samodzielny Referent w Dziekanacie nowa oferta

Sopocka Szkoła Wyższa
Chojnice, pomorskie
  • Sopocka Szkoła Wyższa* zatrudni pracownika na stanowisko:
  • Miejsce wykonywania pracy: Filia SSW w Chojnicach.
  • Dokładna i precyzyjna wymiana informacji.

RAVIS CLEAN JOANNA CHWEDYNA
Rumia, pomorskie

Referent ds. obsługi bezpośredniej nowa oferta

  • Wprowadza do systemu informatycznego dane szczegółowe z deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów;
  • Przetwarza dane przesłane za pośrednictwem środków…

Pracownik biurowy nowa oferta

LTL Thermo Sp. z o.o.
  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do obsługi sprzedaży wysyłkowej.
  • Zamieszczaniu informacji dotyczących sprzedaży na stronie internetowej,.

Pracownik Administracyjny ds. Spedycji Morskiej nowa oferta

cargo-partner
  • W związku z dynamicznym rozwojem cargo-partner spedycja sp. z o. o. obecnie poszukuje osoby na stanowisko.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie w…

Krajowe Centrum Innowacji
Pruszcz Gdański, pomorskie
  • KRAJOWE CENTRUM INNOWACJI w Pruszczu Gdańskim poszukuje osoby na stanowisko Pracownik biurowy.
  • Wsparcie działów w bieżących zadaniach.

Otwarta Rekrutacja nowa oferta

Marion Sp. z o.o.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia grupowego.

Asystent/-ka ds. Dokumentacji Medycznej

  • Praca w Centrum LUX MED Diagnostyka przy ulicy Nocznickiego 8A w Gdyni.
  • Przygotowywanie i wydanie dokumentacji medycznej lekrzom lub osobie upoważnionej;

Pracownik Biurowy nowa oferta

ALEKSANDRA RASCH
  • Pracownika Biurowego do Szkoły Języków Obcych ,praca związana z obsługą sekretariatu , praca w młodym dynamicznym zespole.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

REFERENT BIUROWY

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Słupsku
Słupsk, pomorskie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca biurowa - zakład ciastkarsko-piekarski, wykonywania poleceń przełożonego; godz. pracy 7-15 WYMAGANIA:

RECEPCJONISTKA

GOWIŃSKA ANNA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Wejherowo, pomorskie

Asystent/-ka ds. administracyjno-biurowych nowa oferta

Kancelaria What.now
  • W związku z rozwojem naszej kancelarii, do naszej Centrali poszukujemy osoby.
  • Na stanowisko: Asystent/-ka ds.
  • Co będzie należało do Twoich zadań:

Referent ds. przetwarzania danych

Malbork, pomorskie
  • Wprowadza do systemu informatycznego dane szczegółowe z deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy