praca: Dam Pracę - Przeźmierowo, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 3 925 ofert

Pracownik Obsługi Klienta 0,75 etatu w UP Poznań 53

Poznań, wielkopolskie
  • Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • Profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Pracownik ds. obsługi sklepu internetowego

APART
Suchy Las, wielkopolskie
  • Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański).
  • Numer referencyjny: C/18/2020.
  • Obsługa zamówień w sklepie internetowym (przygotowanie, wysyłka).

Kierowca kat. B

Komorniki, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.

Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny

Sady, wielkopolskie
  • SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.
  • Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej.
  • Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym…

Pakowacz

Millano Group
Przeźmierowo, wielkopolskie
  • Miejsce pracy: Przeźmierowo (pow. poznański).
  • Jesteśmy ekspertami w tworzeniu czekolady.
  • Czekolada jest naszą pasją, dawanie przyjemności innym sprawia nam…

Rejestratorka medyczna

Centermed
  • Jesteśmy przychodnią z wieloletnim doświadczeniem na rynku i aktualnie poszukujemy do swojego zespołu Rejestratorki medycznej.

Pracownik ds. Obsługi Kadrowej

  • Do zadań pracownika będzie należeć:
  • Zakładanie, uzupełnianie oraz archiwizowanie akt osobowych pracowników,.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego,.

ASYSTENT PRODUKCJI

WSK POZNAŃ
  • Zadania: wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  • UWAGA! możliwość pracy także na 0,5 lub 0,75 etatu.

Listonosz z samochodem

Przeźmierowo, wielkopolskie 1 lokalizacja
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,.
  • Realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i…

Pracownik Obsługi Klienta

Czerwonak, wielkopolskie
  • Wymiar etatu - 0,5 lub 1.