praca: Dam Pracę - Parzew, wielkopolskie

Strona 1 - 486 ofert

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Hydro Marko
Jarocin, wielkopolskie
  • Współpraca z działem finansowo-kadrowym,.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Lub e-mail: rekrutacja@hydro-marko.pl.

Manager Oddziału Spedycji

VOLOGIS
  • Kierowanie oddziałem spedycji firmy specjalizującej się w transporcie krajowym i międzynarodowym.
  • Tworzenie i optymalizacja rozwiązań operacyjnych zgodnie z…

Doradca Klienta nowa oferta

Pleszew, wielkopolskie
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.
  • To dziś bardzo ważne, prawda?

PRACOWNIK PRODUKCJI nowa oferta

Parzew, wielkopolskie 1 lokalizacja
2 600 zł miesięcznie
  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Parzew, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie See on map.
  • Opens in a new window.
  • Umowa o pracę na okres próbny.

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY

DEWAX Sp z o.o.
Dobrzyca, wielkopolskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
  • Ostrowska 1, 63-330 Dobrzyca, powiat: pleszewski, woj: wielkopolskie.

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Łęg, wielkopolskie
  • Łęg Przedmiejski, powiat: ostrołęcki, woj: mazowieckie See on map.
  • Opiekowanie się dziećmi podczas zabaw.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY PRZY PAKOWANIU DROBIU

MAISON POLSKA SP. Z O.O.
Kowalew, wielkopolskie
  • Wymagania: wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, chęć do pracy.
  • Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

Asystent w Dziale Wsparcia Audytu

BDO
wielkopolskie
  • Asystent w Dziale Wsparcia Audytu.
  • Firma BDO obecna jest na polskim rynku od 1991 roku.
  • Jesteśmy jedną z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych.

Pracownik biurowy - sprzedawca Marketingowiec

ENEXA
  • Umiejętność wystawiania aukcji i ogłoszeń on-line.
  • Wymagane zaangażowanie, kreatywność i dyspozycyjność.
  • Oferujemy stałą pracę w rozwijającej się firmie.

Spawacz

MART-KAC
  • Data publikacji: 17 sierpnia 2018.
  • Dodane 2 lata dni temu.
  • Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
  • Do głównych zadań na tym stanowisku należą:

Inspektor BHP – wielkopolskie

W&W Consulting
  • W związku z rozwojem W&W Consulting poszukujemy Starszego Inspektora ds.
  • Jeżeli Cię wybierzemy to będziesz odpowiadać za kreowanie polityki bezpieczeństwa…

Pracownik działu księgowości

Rybhand Sp. z o.o. Sp. K.
  • Zatrudnimy osobę na stanowisku pracownika działu księgowości.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości.

MENADŻER KONTRAKTÓW INWESTYCYJNYCH

BUDVAR Centrum
  • Stabilne i atrakcyjne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,.
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne…

Kasjer-Sprzedawca

Witaszyce, wielkopolskie
  • POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.

Regionalny Dyrektor Sprzedaży (fotowoltaika)

Solartime
  • Jesteś osobą zorganizowaną i nastawioną na efekt?
  • Chcesz mieć bezpośredni wpływ na rozwój firmy?
  • Chcesz być doceniany za swoją pracę i odpowiednio wynagradzany?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy