praca: Dam Pracę - Nowy Dwór Gdański, pomorskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 497 ofert
Nowy Dwór Gdański, pomorskie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:
  • Kawiarnia sieciowa McCafe powstała w 2009 r. od tego momentu mamy przyjemność parzyć aromatyczną kawę i serwować pyszne ciasto dla naszych Gości :).
Tczew, pomorskie
  • Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność.
  • Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy,…
Malbork, pomorskie
  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Realizowanie planów sprzedaży w podległym Oddziale.
  • Zapewnienie wysokiej jakości sprzedaży oraz obsługi klienta.
  • Szukasz stabilnej pracy z możliwościami szybkiego awansu?
  • Masz wieloletnie doświadczenie zawodowe, czy chcesz je dopiero zdobyć?
  • W oparciu o umowę o pracę),.
Centralna Baza Ofert Pracy
  • Numer oferty: StPr/19/1050.
  • Obowiązki: pozyskiwanie klientów, prowadzenie bazy danych.
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu klienta firmowego, komunikatywność.
  • Numer oferty: StPr/19/1059.
  • Obowiązki: Zadania : dystrybucja towarów spożywczych oraz tytoniowych na terenie powiatu nowodworskiego oraz Elbląga i okolic.
  • POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.