praca: Dam Pracę - Méksyk, pomorskie

Strona 1 - 2 817 ofert

Otwarta Rekrutacja nowa oferta

Marion Sp. z o.o.
Gdynia, pomorskie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Dofinansowanie do karty Multisport i ubezpieczenia grupowego.

Pracownik Biurowy nowa oferta

ALEKSANDRA RASCH
  • Pracownika Biurowego do Szkoły Języków Obcych ,praca związana z obsługą sekretariatu , praca w młodym dynamicznym zespole.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

Dam pracę pracownikom fizycznym nowa oferta

Dam pracę
Trójmiasto, pomorskie
  • Poszukuję osób do pracy przy burzeniu, skuwaniu, demontażach.
  • Dla osób bez problemów alkoholowych.

RECEPCJONISTKA

GOWIŃSKA ANNA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Wejherowo, pomorskie
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:

Pracownik biurowy nowa oferta

LTL Thermo Sp. z o.o.
  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracownika do obsługi sprzedaży wysyłkowej.
  • Zamieszczaniu informacji dotyczących sprzedaży na stronie internetowej,.

Referent ds. obsługi bezpośredniej nowa oferta

  • Wprowadza do systemu informatycznego dane szczegółowe z deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów;
  • Przetwarza dane przesłane za pośrednictwem środków…

SPRZĄTACZKA nowa oferta

Doktor Krasicki Sp. z o.o.
  • Brak lub niepełne podstawowe, brak.

RAVIS CLEAN JOANNA CHWEDYNA
Rumia, pomorskie

Asystent/-ka ds. Dokumentacji Medycznej

  • Praca w Centrum LUX MED Diagnostyka przy ulicy Nocznickiego 8A w Gdyni.
  • Przygotowywanie i wydanie dokumentacji medycznej lekrzom lub osobie upoważnionej;

PRACOWNIK BIUROWY nowa oferta

Rumia, pomorskie 3 lokalizacje
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Obsługa sekretariatu (przyjmowanie dokumentów, znakowanie dokumentów).
  • Dbałość o kompletność dokumentacji i akt WYMAGANIA:

Sprzedawca Jysk Gdynia nowa oferta

  • JYSK poszukuje nastawionego na potrzeby klienta Sprzedawcy.
  • Czy chcesz, być dla klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać?

SPRZEDAWCA

Piekarnia - Cukiernia R. Nowicki Daniel
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zgodnie ze stanowiskiem.
  • Dobry kontakt z klientem, odpowiedzialnośc.

Sprzątanie autobusów Gdynia nowa oferta

Liliia
  • Poszukujemy osoby chętne do pracy przy sprzątaniu autobusów (Gdynia) zarówno w godzinach rannych jak i popołudniowych.

Sprzedawca CCC Gdynia Centrum Riviera

Grupa CCC
  • Dbać o ekspozycję produktu na sali sprzedaży,.
  • Dbać o dobry wizerunek sklepu.
  • Aplikuję, bo chcę się rozwijać Udostępnij.
  • Angażują się w wykonywane zadania.

Social Media Assistant / praca zdalna nowa oferta

może
Trójmiasto, pomorskie Zdalna
  • Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w marketingu!
  • Jesteśmy grupą freelancerów z Trójmiasta, która tworzy agencję reklamową MOŻE .
Ogólnie rzecz biorąc, jak bardzo te oferty pracy są odpowiednie?

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy