Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Dam Pracę - Lubin, dolnośląskie

Strona 1 - 1 142 ofert
  • Ewidencja i koordynacja obiegu dokumentów.
  • Zarządzanie rezerwacjami, przygotowanie i organizacja zebrań wewnętrznych i zewnętrznych.
KGHM Polska Miedź S.A. Centrala
Lubin, dolnośląskie
  • KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi.
  • Zajmuje szóste miejsce na świecie w produkcji górniczej…
Lubin, dolnośląskie 1 lokalizacja
  • POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.
PEBEKA
  • Do obowiązków pracownika należeć będzie między innymi:
  • Naprawa i remont urządzeń elektrycznych.
  • Od kandydatów na ww. stanowisko oczekujemy:
  • Aplikuj do dnia: 27-11-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Do Twoich zadań będzie należeć:
  • Pomoc klientom na sali sprzedaży i obsługa kasy fiskalnej.
  • Ekspozycja towarów i sprawdzanie terminów ważności produktów.
  • Posiada minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów hipotecznych.
  • Ma doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów poparte sukcesami.
PEBEKA
  • Praca w przodku przy naprawie lub instalacji mediów,.
  • Ręczna obrywka stropu i ociosów wyrobisk,.
Legnica, dolnośląskie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Do Twoich zadań należeć będzie:
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd sklepu.
  • Angażują się w powierzone obowiązki.
  • Lub na stanowisku kasjera/sprzedawcy.