praca: Dam Pracę - Kielce, świętokrzyskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 900 ofert
Kielce, świętokrzyskie
  • Obsługa Klientów w punkcie Urban Depot.
  • Kontrola nad procesem nadawania i odbioru paczek.
  • Budowanie i utrzymanie pozytywnych i trwałych relacji z Klientami.
MAC S.A.
  • Kompletowanie towaru, pakowanie produktów, przygotowywanie wysyłek do klienta.
  • 2 tygodnie od 16 grudnia.
  • Umowa zlecenie, stawka 14,7 zł brutto/h.
NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.
  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:
  • Obsługę klientów w sekretariacie szkoły.
  • Przedstawianie oferty szkoły, aktywna sprzedaż usług firmy.
  • Rejestracja i nadzorowanie kolejnych etapów realizacji zamówień.
  • Współodpowiedzialność za realizację budżetu sprzedaży.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów wymaganych do zawierania umów cywilnoprawnych oraz umów o pracę.
  • Terminowe przekazywanie dokumentów kadrowych związanych…
  • Aplikuj do dnia: 10-01-2020.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Jak będzie wyglądała Twoja praca?
  • Będziesz prowadził zmianę i kierował zespołem pracowników.
  • Twoim zadaniem będzie praca na sali sprzedaży oraz profesjonalna…
  • Jesteśmy liderem w branży podłóg, ale naszą ambicją jest rozszerzenie działalności o dodatkowe kategorie produktów, niezbędne do aranżacji każdego, domowego…
Takeaway.com
  • A regular office job is nothing for you, since you as an allround talent thrive when you can keep many balls in the air at the same time.
Galeria Echo
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze Klienta.
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie asortymentu drogeryjnego i perfumeryjnego.