praca: Dam Pracę - Kórnik, wielkopolskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 4 074 ofert

Pracownik Obsługi Klienta

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Umowę o pracę na czas określony (na zastępstwo),.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
  • Skontaktuj się z nami, jeśli:

Listonosz paczkowy

Komorniki, wielkopolskie
  • Stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną oraz wynagrodzenie prowizyjne,.

Listonosz z samochodem

Kórnik, wielkopolskie
  • Na Twój dzień pracy będzie się składać:
  • Doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych,.
  • Realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i…

Asystent ds. Obsługi Pacjenta

Affidea Polska
Poznań, wielkopolskie
  • Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
  • Korzyści z pracy u nas:
  • Staniesz się częścią stabilnej, międzynarodowej firmy stawiającej na współpracę i rozwoju.

Doradca Klienta

Poznań, wielkopolskie 2 lokalizacje
  • Rozwijaj się razem z nami!
  • Dobra praca na trudne czasy.
  • Damy Ci pracę bez okresu próbnego i z pensją zawsze na czas.
  • To dziś bardzo ważne, prawda?

ASYSTENT PRODUKCJI

WSK POZNAŃ
  • Zadania: wprowadzanie danych do systemu informatycznego.
  • UWAGA! możliwość pracy także na 0,5 lub 0,75 etatu.

Rejestratorka medyczna

Centermed
  • Jesteśmy przychodnią z wieloletnim doświadczeniem na rynku i aktualnie poszukujemy do swojego zespołu Rejestratorki medycznej.

Pakowacz towarów

Nowoczesna Agencja Pracy Serwis Personalny
Gądki, wielkopolskie
  • Firma znajduje się 7-10 minut od przystanku Gądki/ Węzeł,.
  • Zmiany od 6:45 do 15:00 (w tym dwie przerwy po 15 minut),.
  • Doświadczenie w pracy na magazynie,.

Młodszy Specjalista ds. rozliczeń w Regionalnym Zespole Inwe...

  • Na tym stanowisku możesz rozwijać zawodową karierę będąc odpowiedzialnym za:
  • Zapewnienie właściwego poziomu rozliczenia nakładów inwestycyjnych poniesionych na…

Pracownik ds. Obsługi Kadrowej

  • Do zadań pracownika będzie należeć:
  • Zakładanie, uzupełnianie oraz archiwizowanie akt osobowych pracowników,.
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowego,.