praca: Dam Pracę - Żagań, lubuskie

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 236 ofert
  • Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play.
  • Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych…
  • Aplikuj do dnia: 25-12-2019.
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Czy wiesz, że Bank Pekao S.A.:
  • Został założony w 1929 r. i jest jedną z największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.
Żagań, lubuskie
  • POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału.
  • Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów.
Valuepack
Szprotawa, lubuskie
  • Organizacja stanowiska: przygotowanie urządzeń i przyrządów pomiarowych, czyszczenie i dezynfekcja powierzchni roboczych oraz dbałość o właściwy ład i porządek…
Valuepack
  • Dostarczanie komponentów potrzebnych do realizacji procesów produkcyjnych.
  • Odbiór komponentów z magazynu przejściowego.
  • Dodatek za dojazdy do pracy.
Centralna Baza Ofert Pracy
Żary, lubuskie
  • Numer oferty: StPr/19/1275.
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz pozostałych pomieszczeń znajdujących się w biurze.
  • Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.
Nowogród Bobrzański, lubuskie
  • Numer oferty: StPr/19/2424.
  • Produkcja części do dzwigów i wind, szlifowanie ręczne i maszynowe.
  • Części mogą być powyżej 20 kg!
  • Numer oferty: StPr/19/1119.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji, sprawność fizyczna, chęci do pracy.
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny.