Filter results by:
Stanowisko
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Dam Pracę Kierowcy B - Skawina, małopolskie

Strona 1 - 64 ofert
Kraków, małopolskie
  • Umowę o pracę na czas określony,.
  • Doświadczenie zawodowe w dużej firmie,.
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną,.
  • Trzynastą pensję i dodatek stażowy,.
Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o....
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy,.
  • Ogłoszenie jest kierowane zarówno do mężczyzn jak i kobiet.
  • Prowadzenie pojazdów do 3,5 t,.
Automax
  • Firma Automax zatrudni kierowców kat.
  • B. Praca dodatkowa 2 razy w tygodniu.
  • Wynagrodzenie to 300 zł za dzień.
  • Wykonywanie czynności konwojenta, doraźnie jako kierowca pojazdy służbowego.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny w wymiarze 0,5…
BIURO PLUS
  • Kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru oraz dokumentacji,.
  • Dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towaru w przestrzeni ładunkowej,.
  • U. 1997 nr 133 poz.
Max Reklama Łukasz Kawa
  • Firma reklamowa Max Reklama szuka kierowców z własnymi samochodami posiadającymi haki holownicze do ciągnięcia przyczep reklamowych.
naprzod
  • Znajomość przepisów oraz zagadnień z zakresu czasu pracy kierowcy.
  • Rekrutacja kierowców, nadzór ich pracy, optymalizacja kosztów transportu.
Dobrowolscy Sp.z.o.o
Zabierzów, małopolskie
  • Do naszego Działu Logistyki poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowcy Kat.
  • B, którego zadania będą polegały na:
Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego
  •  Stałe trasy dla kierowców,.
  •  Aktualne badania lekarskie oraz psychotechniczne,.
  •  Ukończony kurs na przewóz rzeczy lub osób,.
  • Zatrudnimy kierowce z prawem jazdy kat b z doświadczeniem w prowadzeniu busów i bezkolizyjnej jazdy.
  • Zadania dostarczanie sprzetów do klienta oraz ich montaż i…