praca: Chemiland Sp.zo.o

Strona 1 - 12 ofert

Praca : traktorzysta operator maszyn rolniczych

Chemiland sp.zo.o.
Dzierzgoń, pomorskie
  • Transport, obsługa maszyn i urządzeń rolniczych.

Główna/y Księgowa/y

CHEMILAND SP.ZO.O.
Zalewo, warmińsko-mazurskie
  • Miesięczna informacja o wykonaniu budżetu w podziale na poszczególne obiekty.
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego zgodnie z wymaganiami Ustawy o Rachunkowości…

SPRZEDAWCA/DORADCA W AUTORYZOWANYM SKLEPIE GRENE

CHEMILAND.SP.ZO.O.
  • Rozwój w oparciu o szkolenia i mentoring.
  • Dbać o sposób prezentacji towaru na półkach sklepowych.
  • Budować trwałe relacje biznesowe z klientami.

Specjalista , doradca terenowy

  • Wykształcenie rolnicze lub pokrewne, mile widziani absolwenci uczelni rolniczych.
  • Ogólna wiedza z zakresu agronomii, w szczególności upraw sadowniczych i…

KIEROWNIK SKLEPU HUSQVARNA - Sprzedawca - doradca klienta

  • Umowę o pracę i stabilizację;
  • Dbanie o ekspozycję i estetyczny wygląd salonu;
  • Zadania związane z tym stanowiskiem.
  • Wdrożenie i przygotowanie do pracy;

SERWISANT W SALONIE HUSQVARNA

  • Zapewnienie wsparcia serwisowego dla klientów (montaż, serwis),.
  • Prowadzenie podstawowego szkolenia po zakupie sprzętu,.
  • Czynne Prawo Jazdy kat B.

Przedstawiciel handlowy maszyny rolnicze

Piotr Juchno
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),.
  • Zatrudni na stanowisko przedstawiciela handlowego - sprzedaż maszyn rolniczych.

Pominęliśmy 5 ofert bardzo podobnych do tych, które już zostały wyświetlone. Aby zobaczyć dodatkowe wyniki, możesz powtórzyć wyszukiwanie z uwzględnieniem pominiętych ofert.

» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.