praca: Biurowa - Lubień, małopolskie

Strona 1 - 29 ofert

SPECJALISKA D/S TURYSTYKI

Biuro Podróży Raba Soleno Marcin Wujec
Myślenice, małopolskie
  • Obsługa klienta w biurze podróży.
  • Technik obsługi turystycznej* (wymagany staż - lata: 1).
  • Wymagane doświadczenie w zawodzie min.1 rok.

PRACOWNIK BIUROWY

PARTNER-MED SYLWIA BERNAT
  • Reprezentowanie firmy w sprawach związanych z obsługą pośrednictwa rejestracji pojazdów.
  • Wymagane posiadanie prawa jazdy kat B.

Stażysta w Dziale Audytu nowa oferta

BDO
małopolskie
  • Wspieramy również aktywny i zdrowy tryb życia, dlatego możesz skorzystać z dofinansowania do Karty Multisport, a w biurze znajdziesz świeże owoce.

  • TERMS OF WORK AND PAYMENT.
  • Mikołaja Reja 5, 32-400 Myślenice, powiat: myślenicki, woj: małopolskie See on map.

Asystent w Dziale Audytu nowa oferta

BDO
małopolskie

ŚLUSARZ (TOKARZ, FREZER) (OFPR/20/1226) nowa oferta

Mszana Dolna, małopolskie
2 600 zł miesięcznie
  • Sprzedaż własnych produktów: mebli ogrodowych, szkolnych, biurowych.
  • Marka 1, 34-730 Mszana Dolna, powiat: limanowski, woj:…

Inspektor BHP – małopolskie

W&W Consulting
małopolskie
  • Proszę abyś przesyłając aplikację miał/a na uwadze, że to praca w terenie na jednostkach klienta i to tam budujemy kulturę bezpieczeństwa i zwiększamy…

Pracownik biurowy poszukiwany

Victoria Center
Świątniki Górne, małopolskie
  • Prywatne przedszkole we Wrząsowicach (300m od południowej granicy Krakowa) poszukuje osoby na stanowisko: pracownik biurowy.

Logistyk Koordynator Biura

PROFEX
Głogoczów, małopolskie
  • Głogoczów k Skawina, Myślenice, małopolskie.
  • Zamawianie i wprowadzanie do systemu faktur zakupowych.
  • Aktywne poszukiwanie nowych produktów handlowych.

Specjalista ds. administracji i kadr

Jobs Plus
małopolskie
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura – zamawianie artykułów biurowych, usuwanie i zgłaszanie usterek itp.
  • Jakie zadania chcielibyśmy Ci powierzyć?

TECHNIK PRAC BIUROWYCH nowa oferta

kontakt przez PUP
  • Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych,.
  • Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, wykonywanie czynności kancelaryjnych.

PRACOWNIK SOCJALNY

Ośrodek Pomocy Społecznej Rabka-Zdrój
Rabka-Zdrój, małopolskie
  • A) biegłą obsługą programów biurowych typu office;
  • Świadczenie pracy socjalnej z wykorzystaniem dostępnych metod, technik i środków;

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ

Zostań Agentem Nieruchomości Miedzynarodowej firmy

RE/MAX Duo Zespół Biur Nieruchomości
  • Zespół Biur Nieruchomości RE/MAX Duo działający w ramach międzynarodowej sieci i posiadający cztery biura w Małopolsce – Zakopane, Nowy Targ, Rabka Zdrój,…

Pielęgniarka

Biuro Turystyczne HAPPY TOUR Marek Hajduła
  • Pielęgniarkę na rencie lub emeryturze w Ośrodku Rehabilitacyjno Wypoczynkowym w Rabce-Zdroju zatrudnię.
Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy
Tworząc powiadomienie o ofercie pracy lub otrzymując polecane oferty pracy, zgadzasz się z naszymi Warunkami. Ustawienia dotyczące zgody można zmienić w dowolnym momencie, anulując subskrypcję lub postępując w sposób opisany w naszych Warunkach.