praca: Biedronka

Strona 1 - 43 ofert

SPRZEDAWCA – KASJER nowy sklep Biedronka z ladą mięsną nowa oferta

Chocianowice, opolskie
  • Umowę o pracę bez okresu próbnego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb.

Sprzedawca – Kasjer Biedronka nowa oferta

Pracownik sklepu „Biedronka” /Umowa-zlecenie/ Zielonka nowa oferta

  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera w branży.
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową.

Osoba do wsparcia pracy sklepu Biedronka

Koordynator Sekcji Przyjeć nowa oferta

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Koordynator Sekcji Przyjęć odpowiada za proces przyjęcia towaru od dostawców do Centrum Dystrybucyjnego.

Kontroler Jakości nowa oferta

Mszczonów, mazowieckie
  • Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie m.in.:
  • Odbiór jakościowy produktów świeżych, w tym świeżych owoców i warzyw, świeżego mięsa i…

Praca w sklepie spożywczym koło Jasła

Dębowiec, podkarpackie
  • Oferujemy pracę osobie energicznej, obowiązkowej, miłej, umiejącej pracować w grupie, bez przeciwwskazań lekarskich.

Pracownik do wsparcia pracy sklepu Biedronka (umowa zlecenie...

Syców, dolnośląskie

Praca w Ochronie

  • Zatrudnię pracownika na obiekty handlowe ,,Biedronka ,, stawka godzinowa.

Pracownik kontroli dostaw w Centrum Dystrybucyjnym Biedronka

  • Centrum Dystrybucyjno-Logistyczne Biedronka w Gorzowie Wielkopolskim poszukuje pracowników ochrony do kontroli dostaw!
  • Darmowy transport do i z pracy,.

Biedronka praca - Kasjer Sprzedawca

Rafał Adamczak
Orzesze, śląskie
  • Zatrudnimy na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Biedronka z ladą mięsną tradycyjną w miejscowości Orzesze .

Osoba do wsparcia pracy sklepu (Biedronka w Galerii MARINO) nowa oferta

Wrocław, dolnośląskie

Osoba do wsparcia pracy sklepu Biedronka (Muchobór Wielki) nowa oferta

Biedronka praca -Kasjer Sprzedawca sklep z ladą mięsną

  • Zatrudnimy na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Biedronka z ladą mięsną tradycyjna w miejscowości Orzesze.

Specjalista ds. Administracyjno-Personalnych

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds.
  • Administracyjno-Personalnych odpowiada na co dzień za realizację kadrowych i administracyjnych zadań związanych…

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy