praca: Auto Euro

Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 489 ofert
RenoVakman BV
Holandia, zagranica
  • Własne auto i zestaw narzędzi.
  • Zapewnione zakwaterowanie (płatne 350 euro).
  • Wysokie zarobki 3500 - 4500 euro netto miesiecznie.
  • Wysokie zarobki 3500 - 4500 euro netto miesięcznie.
Euro-Locks Sp. z o.o.
Ruda Śląska, śląskie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy programem Creo (Pro Engineer) i Auto CAD,.
  • Obróbki skrawaniem, obróbki plastycznej oraz odlewnictwa precyzyjnego,.
Md-Personalservice GmbH
Niemcy, zagranica
  • Komisjoner na Rossman-10,16 euro brutto/H-praca dla par i k.Berlina Miejsce pracy:
  • Niemiecką umowę o pracę Stawka 10,16 euro/h,zakwaterowanie 195 euro…
Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
8 000 zł - 9 000 zł rocznie
  • Możesz podjąć pracę od poniedziałku(28.10) lub póżniej · masz dobrą kondycję i jesteś sprawny fizycznie · możesz pracować w systemie dwuzmianowym · masz auto…
  • Osób sprawynych fizycznie, gotowych do wyjazdu na dłuższy czas.
  • Jesli masz prawo jazdy i znasz podstawowo j.angielski - nie zwlekaj - aplikuj klikając w link:
  • Wynagrodzenie 1900 - 2100 euro / miesiąc.
  • Mile widziane prawo jazdy i własne auto.
  • Kafelkowanie różnych powierzchni zgodnie ze sztuką.
  • Prawo jazdy i Auto mile widziane.
  • Poszukujemynowych pracownikow do pracy fizycznej przy pakowaniu kielbas i szynek.
  • Praca jest w miejscowosci Gouda.
QuickJobs.de - Personal Management
14 zł - 15 zł za godzinę
  • C auto do dyspozycji ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • 12.50,00€/h Euro Brutto praca od pon.
  • Firma Quickjobs.de obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
  • Stawka godzinowa od 10,38 euro brutto.
  • Możliwość zostania kierowcą – dajemy służbowe auto i kartę paliwową plus bonus do wypłaty!
  • Dodatki za pracę na 2 zmiany!