praca: Asystentka - Lipsko, mazowieckie

Strona 1 - 6 ofert

ASYSTENT BIURA

Zwoleń, mazowieckie
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wystawianie faktur, pakowanie paczek, praca z klientami, przygotowywanie dokumentacji WYMAGANIA:
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

Asystent ds. Marketingu nowa oferta

BDO
mazowieckie
  • Firma BDO obecna jest na polskim rynku od 1991 roku.
  • Jesteśmy jedną z pierwszych międzynarodowych firm audytorsko-doradczych.
  • Jasną i spójną ścieżkę kariery.

Asystent w Dziale Audytu

BDO
mazowieckie

Asystent/ka Działu Handlowego

SOKPOL-KONCENTRATY
Wilków, mazowieckie
  • Obsługa dokumentów działu sprzedaży i dystrybucji.
  • Ewidencja i wprowadzanie zleceń od klientów do systemu, administracyjne obsługiwanie zamówień (kontrolowanie…

Asystent sprzedaży - pow. SIERPC, PŁOCK, PŁOŃSK

Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt
mazowieckie
  • Stacja Hodowli i Unasieniania Zwierząt Sp. z o.o. w Bydgoszczy.
  • Lider na rynku genomiki i inseminacji zwierząt.
  • ASYSTENT SPRZEDAŻY W SHiUZ BYDGOSZCZ.

Asystent Biura Obsługi Klienta

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych
mazowieckie
  • Stanowisko: Asystent Biura Obsługi Klienta.
  • Telefoniczna i e-mailowa, oraz w każdej innej zleconej formie komunikacji, kompleksowa obsługa zamówień składanych…
» Dodaj swoje CV - zajmie to tylko kilka sekund.

Otrzymuj bezpłatne powiadomienia z najnowszymi ofertami pracy