praca: Artefakt

Filter results by:
Rodzaj pracy
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 15 ofert
Warszawa, mazowieckie
  • Analiza poziomu zagrożenia zgłaszanych artefaktów, identyfikacja poziomu ryzyka.
  • Cześć, cieszymy się, że tu jesteś!
  • Spójrz, jakie będziesz mieć zadania:
PROKURATURA KRAJOWA
  • Certyfikat w zakresie informatyki śledczej (CFCE, ACE, CCFE, CCE), odzyskiwania danych (CDRP), analizy urządzeń mobilnych (CMFF), analizy systemu Windows i jego…
Sii Polska
Łódź, łódzkie 1 lokalizacja
  • Doświadczenie komercyjne w pracy z wymaganiami tj. ich pozyskiwanie, robienie przeglądów, analiza i zatwierdzanie artefaktów (zgodnie z Automotive-SPICE).
Prokuratura Krajowa
P&P Solutions
480 zł - 560 zł tygodniowo
  • Utrzymywanie repozytorium dokumentacji systemów i artefaktów testowych,.
  • Miejsce pracy: Warszawa (siedziba Klienta).
  • Wspieranie w diagnozowaniu zgłoszeń błędów.
  • Zarządzanie kodem źródłowym aplikacji oraz zapewnienie ciągłości budowy aplikacji będących pod opieką.
  • Zarządzanie konfiguracją środowisk i aplikacji.
Sii Polska
Kraków, małopolskie
Sii Polska
Częstochowa, śląskie
  • Omcat/ JBoss/ WebLogic/ WebSphere - Dobrze.
  • Ansible, Puppet, Chef - Bardzo dobrze.
  • Projekt, w którym możesz pracować:
Carrywater
  • Znajomość systemów do zarządzania repozytorium artefaktów (Artifactory).
  • Do podstawowych obowiązków kandydata będzie należało m.in.: