Filter results by:
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.

praca: Administracja - Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

Strona 1 - 494 ofert
Warszawa, mazowieckie
  • Netia jest jednym z największych.
  • I jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce.
Asseco Data Systems
  • To przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie.
  • Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie…
Homeglobal.com
  • Administracja i praca z wewnętrznym systemem.
  • Kontakt z klientami w języku arabskim oraz sprzedaż produktów.
  • Dbanie o relację z klientami.
  •  wykształcenie wyższe min. I-go stopnia – administracja, prawo,.
  • Ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze.
  •  Ustawy o ochronie danych osobowych;
  • Aktualnie w NUTRICIA poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
  • (umowa na zastępstwo - 1,5 roku).
  • Współpracował z operatorem logistycznym w celu realizacji…
  • W Urzędzie miasta stołecznego Warszawy.
  • Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • JTI Polska jest częścią Japan Tobacco International, czołowego międzynarodowego koncernu tytoniowego działającego w 120 krajach.
Idea Bank
  • Administracja i codzienne wsparcie użytkowników.
  • Tworzenie oraz modyfikacja usług w standardzie Polish API.
  • Analiza błędów zgłaszanych przez TPP.
ICAN Institute
  • Organizacja i administracja warsztatów, szkoleń i wykładów na terenie całej Polski oraz poza jej granicami,.
  • Nasze projekty realizujemy zarówno w Warszawie, jak…
  • Wykonujesz prace związanie z administracją biznesową systemu autodealingowego w tym nadzorowaniem mechanizmów zarządzania pozycją walutową,.