praca: Ślusarz - wielkopolskie

Filter results by:
Stanowisko
Więcej opcji
  • Oferty przyjazne osobom niepełnosprawnym
    Oferty te pochodzą ze strony internetowej, firmy lub serwisu, które określają stanowiska pracy, które mogą zostać objęte przez osoby z określonym stopniem niepełnosprawności. Nie oznacza to w żaden sposób, że oferty bez tego oznaczenia nie są odpowiednie dla osób niepełnosprawnych.
Strona 1 - 75 ofert
MPK Poznań
Poznań, wielkopolskie
  • Wykształcenia min. zawodowego (preferowanie o specjalności ślusarz).
  • MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE W POZNANIU SP.
WSK POZNAŃ
  • Opis stanowiska i stawiane wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,.
  • Praca w dziale prototypów i krótkich serii, obsługa obrabiarek…
EKOLOG
Piła, wielkopolskie
  • Cięcie i szlifowanie elementów metalowych,.
  • Przygotowanie do spawania i sczepianie elementów na podstawie rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy.
aluplast
  • Doświadczenie warsztatowe przy produkcji jako ślusarz narzędziowiec.
  • Jesteśmy wiodącym producentem profili okiennych z PVC.
EKOLOG
  • Przygotowanie do spawania i sczepianie elementów na podstawie rysunku technicznego,.
Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Solaris Bus & Coach S.A., jest jedną z wiodących w Europie firm w zakresie projektowania i produkcji pojazdów komunikacji publicznej, w szczególności:
Steelpress Production
Luboń, wielkopolskie
  • Doświadczenie w zakresie wykonywania narzędzi do obróbki plastycznej.
Meyer Tool Poland
Kalisz, wielkopolskie
  • Jeśli jesteś osobą ambitną oraz szukającą wyzwań zapoznaj się z poniższą ofertą pracy.
  • Do Twoich zadań należeć będzie w szczególności:
METROLOG
Czarnków, wielkopolskie
  • Świadectwo kwalifikacji na metodę TIG 141,.
  • Uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci w zakresie cieplnym i gazowym,.
RAWAG
Rawicz, wielkopolskie
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.
  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy…