Strona 1 - 969 ofert

SPAWACZ ‐ ŚLUSARZ

Weber Polska
Łozienica, zachodniopomorskie
  • Miejsce pracy: Goleniowski Park Przemysłowy ‐ Łozienica (zachodniopomorskie).
  •  mechaniczna i ręczna obróbka metalu,.
  •  premię za polecenie pracownika;

Klasa patronacka - Ślusarz

Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • Czy zastanawiacie się nad przyszłością swoich dzieci?
  • Czy szukacie dla siebie perspektywy rozwoju zawodowego?
  • Umowę o pracę na okres 3 lat,.

Ślusarz przygotowania produkcji

ENERGOMET Sp. z o.o.
Opole, opolskie
  • NIE MUSISZ WYJEŻDŻAĆ ZA GRANICĘ, ŻEBY PRZYZWOICIE ZARABIAĆ!
  • (produkcja aparatury procesowej i konstrukcji stalowych).

ślusarz na powierzchni -MM

KGHM Polska Miedź S.A. O/ZG "Rudna"
Rudna, dolnośląskie
  • KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi.
  • Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej…

Ślusarz

CARBO-ECO
Rybnik, śląskie
  • (praca głównie na powierzchni w JSW S.A.).
  • Tel. +48 32 422 75 72.

ŚLUSARZ

WSK POZNAŃ
Poznań, wielkopolskie
  • Opis stanowiska i stawiane wymagania:
  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,.
  • Praca w dziale prototypów i krótkich serii, obsługa obrabiarek…

Ślusarz

S.M. EUROPE Ltd. Sp. z o. o.
Gdańsk, pomorskie
  • Miejsce wykonywania pracy – teren stoczni S.M.
  • Europe Ltd. Sp. z o.o.
  • Preferowani kandydaci do pracy stałej - umowa o pracę.

Ślusarz jachtowy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Remontowa Shiprepair Yard
  • Monter rurociągów okrętowych,spawacz konstrukcji stalowych lub rur,monter kadłubów okrętowych,monter maszyn i urządzeń okrętowych,ślusarz okrętowy.

Ślusarz

KOLSTER
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Wykształcenie: mile widziane w zawodzie.
  • Bez doświadczenia z możliwością przyuczenia.
  • Mile widziana obsługa pras hydraulicznych.