Oceny firmy Rossmann

kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  Głogów, dolnośląskie18 sierpnia 2017
Również dolaczam się do oceny pracy w rossmanie ,zarobki ok ale cała reszta porażka personel dramat kierowniczka sklepu rossman w Glogowie w galerii glogowia tragedia zero kultury osobistej klnie jest nie mila,wredna nawet nie uprzejmą dla klientów zachowuje się jakby to była jej firma robi Co chce wychodzi kiedy chce i nikt jej za to nie rozlicza,już nie wspomnę że potrafi wisieć non stop na telefonie i uskuteczniac prywatne rozmowy.wiele dziewcząt zwolnilo się bo nie pozwolą sobą pomiatac i wysluchiwac obelg i wyzwisk w ich kierunku.co do asystentek tego rowniez tragedia jedną z nich to przydupas kierowniczka wchodzi w dupe bez mydła zwykła szuja klamczucha i tylko dupe potrafi obrabiać a ruszyła by dupe na sklep i coś porobila nam zabrania rozmawiać a sama z kierowniczka siedzą na zapleczu i gadają porażka jakaś chodzi tu o Mo....S.grafik co chwilę zmieniany masakra nie polecam tu pracy chyba że macie silne nerwy.
Plusy
Socjal
Minusy
Zaloga-kierowniczka dramat
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 17Nie 5Zgłoś
Rossman
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kielce, świętokrzyskie8 sierpnia 2017
To tak jeśli chodzi o kase a zarobki kobiet są o wiele niższe zazwyczaj niż mężczyzn to pensja 1800 zł nie jest najgorszą i to jest jedyny plus pracy w Rossmanie.
A teraz minusy
1. Słownictwo osób pracujących w rossmanie na poziomie meneli z spod bloku co chwila urwa, *urwa*ebane jak dla mnie to przechodzi ludzkie pojęcie jak te kobiety są matkami mając takie podejscie do życia, przychodzą ciągle sfrustrowane, ciagle przeklinaja, przy takich osobach naprawde mozna stac sie straszna frustratką
Oczywiscie jak przychodzi KR są uprzejmie i miłe dla klientow rowniez co jest zwykla gra
2. Umowa jest o prace a grafik jest praktycznie z dnia na dzien to jest jakas tragedia maksymalnie do 3 dni wporzod i ulega zmianie po tysiac razy
3. Osoby zarzadzajace nic praktycznie nie robia tylko siedza przy kompie na zapleczu, udaja ze pracuja a tak naprawde siedza na telefonie i aplikacjach typu snapchat itp i skoro panuje taki chaos to oznacza ze nawet nie umieja zorganizowac pracy teamu
4. Do klientow nie raz leca odzywki typu nie mam jak wydac, Pani nie wydam to jest skandal zeby w takiej firmie padaly takie slowa
5. Dziewczyny dzwigaja ciezkie rzeczy a oczywiscie w umowie jest zawarte ze nie wolno do ilus kilo dzwigac ale to jest pominiete

Ogolnie rzecz biorac praca na poziomie pracy w sklepie monopolowym, kadra tragiczna, jesli jestes osoba bez ambicji i chcesz ciagle wysluchiwac urwa urwa to pracujesz w rossmanie
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 27Nie 12Zgłoś
Złą atmosfera pracy
Wykładacz towaru (były pracownik) –  Opole, opolskie17 lipca 2017
Nie polecam. Praca w rossmanie na umowę zlecenie to najgorszy wybór jakiego można dokonać.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 23Nie 7Zgłoś
Dział obsługi klienta
klient (były pracownik) –  dział obsługi20 czerwca 2017
Żenada i jakaś patologia na każdym kroku. Telefonów szlachcianki bez tytułu nie obierają traktują wszystkie klienta jak gówno z wielka łaską. Zachowanie poniżej krytyki kto tam nad tym trzyma kontrolę tez jakaś pewnie patologia taka sama robia co chcą. Zero totalne wypruci moralnie . Wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właściciel powinie wszystkich wziąć za dupę za za bramę .
Plusy
tylko same ninusy
Minusy
-100
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 10Nie 13Zgłoś
Nie polecam.
Kasjer - sprzedawca (obecny pracownik) –  Wielkopolska12 czerwca 2017
Ogólnie sama praca jest oki jak dla mnie. Ale osoby zarządzajace tragedia. Na 11 godz pracy przerwa 15min. Zero kontaktu z rodziną w czasie pracy.. non stop pretensje. Godziny pracy takie że zero życia prywatnego.
Plusy
Zarobki
Minusy
Godziny pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 36Nie 4Zgłoś
szkoda czasu
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Poznań, wielkopolskie28 maja 2017
Jestem zatrudniona na umowe-zlecenie. Kierowniczka na rozmowie kwalifikacyjnej była bardzo miłą osobą. Po 1,5 tygodnia okazała się być niemiłą, wyrachowaną osobą.Tylko dziewczyny pracujące na umowe o prace weekendy mają wolne (z wyjątkiem kilku dziewczyn, które chciały sobie dorobić). Zastępczyni kierowniczki oraz pseudo asystentki- LIZUSKI! Za dobrą wypłatę zrobiły by wszystko. Kierowniczka otwarcie mówi, kiedy chciałaby zrobić sobie wolne. Kierowniczka ma pretensje o wolne. Mój rossmann oferuje 16zł/h brutto. Czas pracy żenujący- 10-18 czasem od 17do24 6-15, 12-20:30. Praca dla osób które nie mają własnego życia. No i najlepsze- kiedy faktycznie w domu masz problem i po przerwie musisz skorzystać z telefonu.Wszystkie koleżanki mają pretensje, że musisz go dotknąć! A same, no cóż! lepsze nie są :) DRAMAT
Plusy
wypłata
Minusy
brak życia po za pracą, bardzo"elastyczny grafik", zespół porażka
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 23Nie 4Zgłoś
Rossmann dba o pracowników jak nikt
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) –  kujawsko-pomorskie19 kwietnia 2017
Rossmann dba o pracowników. Zarobki spore w porównaniu do innych firm, na stanowisku zastępca/kierownik wręcz bardzo duże. Dobry system premiowania (plusem jest też brak premii sprzedażowych, jak w niektórych innych drogeriach - dzięki temu możemy polecać klientom produkty szczerze, a nie te, które ktoś nam każe), świetny socjal (przecudne wakacje dla dorosłych i przegenialne kolonie dla dzieci za grosze, paczki, bale dla dzieci, wyjazdy na narty, kursy i inne za symboliczne kwoty, ...). Finansowane są integracje sklepowe, jak i coroczne integracje w kinach. Dla kierowników i centrali co roku ekskluzywny tzw. centaur (najlepsze hotele, ładne miasta, moc atrakcji, koncerty popularnych zespołów itp.). W sezonie letnim przysyłane ogromne ilości wody, przez cały rok nie zabraknie kawy, mleka i herbaty, ponieważ można brać to na faktury. Jedynie inwentaryzacje są trochę za mało płatne, ale za to jedzonko gratis :) Praca ciekawa, bo zadania bardzo różne. Zdarzają się dni nudne, ale z pozytywnym nastawieniem i chęcią ciągłego doskonalenia praca nie znudzi się przez 20 lat i więcej, a pomysły nigdy się nie skończą... ;) Minusy? Grafik - zdecydowanie. Przewaga zmian środkowych/popołudniowych nad rannymi. Zdarzają się nocki lub północki (dostawy, zmiany promocji - częstotliwość dostaw zależy od sklepu). Ale czego oczekiwać po handlu? To normalne. Wolne niedziele trochę załatwią sprawę... Jednakże jeżeli ktoś ma niespełniane prośby do grafiku, nie może uprosić się o wolne, notorycznie ma zmieniany grafik z dnia na dzień, ktoś kompletnie nie szanuje jego czasu poza pracą... To nie wina  więcej... firmy, a pracowników. Nic, tylko rozmawiać, a w razie konieczności zgłaszać na wyższe szczeble! To, że firma jest świetna i dba o pracowników, nie oznacza, że każdy pracownik będzie taki sam, jednakże mało jest sklepów ze złą atmosferą. Za każdą przepracowaną sobotę lub niedzielę jest dzień wolny w tygodniu, 11 h przerwy między zmianami MUSI być przestrzegane, bo inaczej system tego nie przepuści, nie ma czegoś takiego jak spóźnianie się w wypłacie czy niepłacenie za nadgodziny. W większości sklepów atmosfera jest dobra, a nawet świetna, a wtedy zawsze idzie się dogadać. Wydajność jest minusem, ale zrozumiałe, że zniesiona być nie może. Niestety, czasami przez nią trzeba zapieprzać x3, ale często jest to wina złego planowania grafiku właśnie. Poza tym jedynym minusem są klienci, którzy bywają straszni, zwłaszcza w galeriach handlowych. A odpyskować im nie można. Jednak większość jest ok, a nawet świetna :) Jednakże, jeżeli myślisz, że Rossmann to chodzenie w kieckach i pachnienie - nie. To jest praca w dużej mierze fizyczna, dostawy są dość ciężkie, ale są kobitki, które mają 50-60 lat i dają radę bez większego problemu. Jeżeli chodzi o kasy - co 2 h się je zmienia, nie ma tak, ze przychodzisz, siadasz na kasę i siedzisz tam cały dzień.  zwiń
Plusy
zarobki, socjal, szanowanie praw pracownika, możliwość rozwoju
Minusy
grafik, wydajność
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 33Nie 31Zgłoś
Rossmann
Asystent kierownika sklepu (były pracownik) –  Olkusz, małopolskie9 marca 2017
Monotonność- jednakowe codzienne zajęcia, brak możliwości bycia kreatywnym. Niestała liczba godzin- od 4 do 10h dziennie w zależności od potrzeb sklepu, często zmieniający się grafik co utrudnia a czasem i uniemożliwia zwyczajne życie poza pracą. Wynagrodzenie i socjal na wysokim poziomie.
Plusy
stałe zatrudnienie
Minusy
często zmieniający się grafik pracy, różna liczba godzin pracy, fizycznie ciężka
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 32Nie 4Zgłoś
Centrala w Łodzi
Magazynier (obecny pracownik) –  Łódź, łódzkie21 stycznia 2017
Stabilna praca,generalnie miła atmosfera,dobre jak na łódzkie warunki zarobki
Plusy
socjal, zarobki
Minusy
część pracowników, niektóre pomysły kadry wyższej oderwane od rzeczywistości
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 16Nie 17Zgłoś
Średnia
PO asystent (były pracownik) –  zachodniopomorskie12 stycznia 2017
Nikt nie przestrzega kodeksu pracy. Praca w nocy jako czynności związane ze sprzedażą kiedy sklep jest już zamknięty. Brak badań do wykonywania pracy w nocy. Niewolnik wychodzisz z pracy wtedy i tylko wtedy gdy się wylogujesz i za pozwoleniem bo może się okazać że wydłużył Ci się czas pracy z 8 na 9 godz. Nie ma płatności za nadgodziny umowa na 3/4 etatu. Odbiór godzin liczony po 8 godz pracy. Odbiór za nockę przekładanie pracy z nocy na dzień. I tak dalej jest tego sporo.
Plusy
W zależności od sklepu atmosfera jest w porządku.
Minusy
Mocno mydli sie oczy pracownikom. Szkolenie manipulacji pracownikami na najwyższym poziomie.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 42Nie 12Zgłoś
Zbyt dużo niedociągnięć.
Zastępca Kierownika Sklepu (były pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie9 listopada 2016
Całkiem nieźle, ale brak pewności zatrudnienia. Nic więcej nie chcę napisać.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 18Nie 14Zgłoś
Bardzo fajna atmosfera
Komisjoner (obecny pracownik) –  Niemcy3 listopada 2016
Oceniam dobrze tą firmę aczkolwiek trzeba się napracować i można się znudzić, ale rekompensuje załoga Rossmanna
Plusy
Darmowe posiłki w soboty
Minusy
Trochę małe zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9Nie 24Zgłoś
to koszmar
Sprzedawca (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie26 września 2016
Ciężko znależć gorszy grafik. Jednego dnia przychodzisz na drugą zmianę a drugiego nagle na pierwszą i nikogo nie obchodzi to że przerwa pomiędzy zmianami musi być nie mniej niż 11 h.
Jeżeli będziesz potrzebować pomocy jako nowy pracownik - zapomnij o tym że możesz liczyć na pomoc kierownika lub asystenta - zostaniesz skrytykowany że nic nie umiesz i do niczego się nie nadajesz.
Atmosfera w pracy tragiczna. Za mały błąd można natychmiast dostać naganę.
Fizyczna praca w godzinach nocnych pod presją czasu - będziesz ciągać ciężkie wózki po sklepie, latać z cięzkimi opakowaniami i za plecami jeszcze będziesz słyszeć krzyki że musisz robić to szybciej i sprawniej.
Plusy
Dobre zarobki, umowa o pracę
Minusy
Cięzka praca fizyczna, praca w godzinach nocnych i pod presją czasu, parę minut przerwy na 10-12 h pracy, nienormowany grafik, tragiczna atmosfera
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 89Nie 17Zgłoś
Możliwość awansu
ASYSTENT KIEROWNIKA SKLEPU (obecny pracownik) –  Pabianice, łódzkie31 sierpnia 2016
Bardzo dużo pracy, dzięki czemu zmiana szybko mija, możliwość awansu istnieje, ale niestety nie w sklepie w którym pracuję, zarówno kierownictwo jak I pracownicy współpracują ze sobą bez żadnych zarzutów, ufamy sobie I możemy na siebie liczyć, co jest bardzo istotne w pracy na sklepie. Najtrudniejsza część pracy to zmiana layoutu, przy otwartym sklepie dla klientów,najprzyjemniejsza część pracy to dokładanie towaru.
Plusy
PREMIE KWARTALNE ZA DOBRY WYNIK INWENTARYZACJI
Minusy
PRACA Z TRUDNYMI KLIENTAMI
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 24Nie 24Zgłoś
rossmann
Magazynier (były pracownik) –  Łódź, LO30 listopada 2015
praca dobra jeśli chodzi o zarobki po za tym trzeba troche dłużej popracować aby ogarnać tam system pracy,ponieważ trenerzy też o wszystkim dokładnie nie mówią.
Plusy
darmowe posiłki
Minusy
rozmowy o wydajność
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 48Nie 19Zgłoś
rossmann
asystent kierownika sklepu (obecny pracownik) –  Sosnowiec, SL29 sierpnia 2015
Atmosfera bardzo dobra, dużo zadań do zrealizowania w limicie czasowym, zarobki jak najbardziej ok
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 67Nie 42Zgłoś
Atmosfera w pracy jest bardzo ważna ale to wszystko zaleźy od kierownika
kasjer-sprzedawca asystent kierownika sklepu (były pracownik) –  Chotomów, MZ4 maja 2015
moja ocenna firmy rossmann ja trafiłam na zły sklep ale miałam możliwość być na innych gdzie było cudownie.zarobki i fundusz socjalny bardzo dobry. rozdzielenie prywatności a praca bardzo ciężko poigodzić zle godzinny pracy i nie normowany czas pracy nigdy nie można niczego zaolanować bo grafik znienia się codziennie nawet w tym samym dnie jest to bardzo złe i niewygodne jak ma się dzieci
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 147Nie 36Zgłoś
Bardzo dobry pracodawca
Sprzedawca (były pracownik) –  Gdynia, PM16 stycznia 2015
Oby więcej takich pracodawców, wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy.
Plusy
Premie, dodatki aktywizacycjne
Minusy
Godziny pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 96Nie 56Zgłoś
Nie miła atmosfera traktowanie pracownika nie odpowiednie zero zycia prywatnego
magazynier (były pracownik) –  łodz sw teresy10 lutego 2014
Negatywna zle traktowanie pracownikow o urlopie mozna zapomniec no chyba ze firma sama da ale tylko wtedy kiedy nie ma pracy
Plusy
darmowe posilki
Minusy
podejscie do pracownika nie stabilnosc
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 182Nie 51Zgłoś
nie warto
kasjer sprzedawca (były pracownik) –  Wroclaw13 października 2013
Jezeli lubisz bol plecow, ciagl krytyke ze strony kierownika, zastepcy badz asystentki, ktora obrosla w piorka bo wlasnie dostala awans i nic nie robi, prace fizyczna przez cala noc, ciaganie ciezkich wozkow po sklepie, podglad na kamerach przez ochrone, ciagle patrzenie na rece, brak czasu na zjedzenie, 12 godzinne zmiany i proszenie sie o wolne to praca dla Ciebie. Zdecydowanie nie polecam firmy!!!! Owszem atutem jest umowa o prace i wieksze zarobki, ale uwazam, ze kosztem marnowania sobie zycia.
Plusy
dobre zarobki
Minusy
praca ciezka, fizyczna, ciagle obserwowanie przez ochrone na kamerac w dzien i w nocy, zmiany po 12 h, jedzenie w biegu, brak szacunku ze strony kierownictwa i innych osob na wyzszym stanowisku niz kasjer, dostawy nocne, bardzo ciezkie wozki ktore trzeba za soba ciagnac po sklepie. Niemila atmosfera wsrod pracownikow.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 308Nie 59Zgłoś

2,9