Oceny firmy Procter & Gamble

przygotowanie towaru
pracownik produkcji (były pracownik) –  Sochaczew, mazowieckie20 lutego 2018
praca akordowa, smieszne stawki, mozliwosc nadgodzin. Praca na telefon, pierwszenstwo maja starzy pracownicy. O rozwoju chyba niema mowy. Wiekszosc pracownikow to Ukraincy .
zwalniają niepełnosprawnego pracownika
technik liniowy (były pracownik) –  Warszarszawa18 lutego 2018
Witam,
Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w dupę.
Plusy
Minusy
nie szanują pracownika
Great Company
Supply chain planner (obecny pracownik) –  Warsaw25 stycznia 2018
Great company with a good work culture. Multicultural and with zero tolerance to discrimination. However it is very difficult to go up the ladder. Very few senior positions available.
Stable and challenging
Initiatives Operations Leader (obecny pracownik) –  Warsaw1 stycznia 2018
Stable
Operational
Limited career opportunities
Attractive benefits package
Friendly working environment
Plusy
W/L balance, healthy working atmosphere
Minusy
Limited career opportunities, slow decision-making process
Hala Produkcyjna
pracownik produkcji (były pracownik) –  Aleksandrów Łódzki, łódzkie15 grudnia 2017
Dobra, zgrana ekipa zapewniająca miłą pracę i atmosferę.
Plusy
Bogaty pakiet socjalny
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 1Zgłoś
Good place to work with a lot of opportunities
Supply Planner (były pracownik) –  Warsaw10 listopada 2017
Supply Planner for 3 years, a great company to work for with brilliant people.
A flexible approach of work life balance that allows you to work from home if desired.
Aleksandrów Łódzki
Projekty kapitałowe (były pracownik) –  Aleksandrów, łódzkie2 marca 2017
Firma bardzo dobra z bogatym pakietem socjalnym. Troszkę zbyt duże rotacje, kadry przez ten fakt nie były odpowiednio przygotowane. System kwalifikacji tak szeroko rozbudowany dla techników czy kadry że stał się nieadekwatny(martwy). Pracownicy nie znali procesów działali na wyczucie i ostrożnie co powodowało że procesy często nie przebiegały sprawnie lub wymagały dużo więcej zaangażowania osób i czasu. W Łodzi znacznie bardziej procesy dostosowane do możliwości i kwalifikacji pracowników.
Plusy
Dobre zarobki i benefity
Minusy
mała stabilność na stanowisku
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Great place to work - but in the same time stressfull
Raw & Packing Material Planner (obecny pracownik) –  Warszawa, mazowieckie16 stycznia 2017
Good place to work, surrounded by great people, only bad part it would be lack of support from management.
Flexibility at work place, still a lot of overtime need.
Plusy
People, Flexibility
Minusy
A lot of overtime, No support from management.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Miejsce pracy, w którym można wymienić doświadczenia z innymi osobami
Task Manager (były pracownik) –  Warszawa, Mazowieckie17 września 2014
Po przyjściu do pracy muszę zorganizować sobie plan dnia. Biorę pod uwagę liczbę mejli, ilość 'requestów' do przypisania oraz sprawdzenie wszystkich request tooli.
Niestety jako kontraktor nie mam możliwości awansu na wyższe stanowisko ze względu na to, że cały dział administrowania danymi zostaje przeniesiony do outsourcingu.
Miałem wspaniałą menadżerkę, która zawsze pomogła kiedy była taka potrzeba. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest stałe monitorowanie pracy Data Administratorów, ponieważ dane które są wprowadzane przez nich do systemu są danymi, które można wprowadzić tylko raz w miesiącu. Z tego względu dogłębna analiza jest tutaj koniecznością.
Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest wspaniałe multikulturowe społeczeństwo. Przeróżne projekty wprowadzane we współpracy z innymi rynkami takimi jak, Egipt, Pakistan, RPA, dają szansę i okazję poznania innych ludzi i ich obyczajów.
Plusy
Duży rozwój osobisty do pewnego stopnia, świetna lokalizacja w centrum Warszawy, kompetentni i pracowici współpracownicy, ciekawe i nowe wyzwania
Minusy
Brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, brak karty Multisport, brak prywatnej opieki lekarskiej
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 4Nie 8Zgłoś
Nice people, interesting job,
Production line Manager (obecny pracownik) –  Warsaw2 lipca 2014
Nice people, interesting job,
Long hours, poor life work balance,
Plusy
good benefits
Minusy
Long hours, poor life work balance
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Responsible work in a huge corporation
HR Personnel Administration Specialist (były pracownik) –  Warszawa, MZ30 kwietnia 2014
Thanks to 18 years work for Procter and Gamble I can say about me: Extensive international experience in providing comprehensive services in the field of HR Department, Consumer Services Department, PR and office administration. Ability to manage documentation and external relations of the company. Well-developed interpersonal and organizational skills. A thorough understanding of the administrative processes and of the labor law as well as of the consumer law. An experienced specialist in the field of HR and PR.
Plusy
Salary, benefits
Minusy
office location
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 6Zgłoś
miejsce pracy w ktorym panuje dobra atmosfera
operator wózków (były pracownik) –  Bournemounnth20 lutego 2013
polecam tą firme poniewaz jak dlamnie najlepsza firma w jakiej parcowalem w anglii:) mozna popracowac na fajnym sprzęcie jesli sie naprawde stara to mozna w tej firmie awansowac bardzo mis ie tam podobało
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Good place for fresh graduates
Trade Fund Management Global Operations Manager (były pracownik) –  warsaw, poland6 grudnia 2012
P&G is a good place for new graduates.
Its culture cannot accept people with experience outside P&G because you can question their decision and you did similar mistakes in the past.
They relay on withingrown managers only.
My experience was valued by younger mangers that could learn from me and my style. I was choosen to be a coach for some of them.
On the other hand it is a secure place of work if you don't have any aspirations and ambitions.
They will find a job internally.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1NieZgłoś

Zobacz więcej ocen firmy Procter & Gamble