Oceny firmy Poczta Polska

Miejsce pracy gdzie panuje nie mila atmosfera,zarobki male
asystent (były pracownik) –  Rymań, zachodniopomorskie14 sierpnia 2017
Praca jest bardzo fajna,tylko zeby pracownikow sie traktowalo tak jak na to zasługują.Bo pracowało sie sumiennie i najlepiej jak sie potrafiło a nikt yego nie docenial.Tylko sie ciagle obrywalo.
Plusy
Zadnych nie ma
Minusy
Male zarobki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 7Nie 1Zgłoś
The worst job in my life
Postal Service Clerk (były pracownik) –  wielkopolskie28 czerwca 2017
It was quiet nice at the begin but then was horror. I've got to know what mobbing is in this job. Stress all the time and then after job so many sleepless nights...
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9Nie 1Zgłoś
Gliwice up22
listonosz (były pracownik) –  Gliwice up 2220 czerwca 2017
Dno . Rejon Górne Wały powinny być dla dwóch. Wydawanie poleconych tam dwie godziny . Parodia . Ogarnijcie się!!!.
Plusy
Zwrot kosztów za użytkowanie ubioru . bilety
Minusy
brak wody do picia, zawsze trzeba mieć swoją
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 14Nie 1Zgłoś
Productive
Warehouse Assistant (były pracownik) –  Lublin11 czerwca 2017
Responsibilities will include the day to day dealing of stock control and management; the role will also involve face to face contact with customers. The successful applicant will handle the Warehousing Control aspect of the company, dealing first hand with the Sales department, as well as liaising with the Purchasing and Ordering departments.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNie 2Zgłoś
Miejsce pracy w którym panuje miła ale napięta atmosfera
Kierownik POL RD (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie29 maja 2017
Na tym stanowisku należy być odpornym na stres i czasami presję czasu oraz nacisk przełożonych. Ogólnie praca nie jest zła, firma posiada pakiet socjalny ale jak na tak odpowiedzialne stanowisko za niskie zarobki.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 14Nie 2Zgłoś
Miejsce dla osób asertywnych i zorganizowanych
ekspedient pocztowy a po kilku latach asystent (były pracownik) –  Oświęcim, małopolskie19 kwietnia 2017
Trzeba umieć pracować w zespole, być asertywnym i umieć się zorganizować i koncentrować w często trudnych warunkach.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 5Nie 10Zgłoś
były pracownik obsługi kliena
Pracownik obsługi klienta (były pracownik) –  zachodniopomorskie13 kwietnia 2017
Na szczęście jestem już byłym pracownikiem Poczty Polskiej. Przepracowałam tam 3 miesiące ( były to dla mnie najgorsze trzy miesiące pracy). Po okresie próbnym postanowiłam odejść. Pisze, to aby ostrzec wszystkie osoby, które noszą się z zamiarem pracy w tej firmie! Nie idźcie tam! To co tam się dzieje jest straszne. Szkolenie trwa jeden dzień i polega na tym, że dowiadujesz się o historii PP oraz przechodzisz szklenie BHP. Na drugi dzień już do urzędu przez 4-5 dni siedzisz u boku nowej koleżanki, aby przyuczyć się do pracy. Niestety bardzo ciężko nauczyć się wszystkiego od razu, a koleżanka, która ma nas uczyć sama jest bardzo zestresowana i zaganiana nie mając czasu na to aby nas Cię przyuczyć. Po czym siadasz samemu przy okienku i radź sobie sam!. Przyjmuj listy, polecaj gazety, książki, kredyty, ubezpieczenia ,cała inny asortyment PP oraz słuchaj zdenerwowanych klientów, że nie mogą dzisiaj odebrać listu ponieważ listonosz nie wrócił jeszcze z rejonu. Jednego dnia przyszło mi nawet promować PODPAŁKĘ DO GRILLA.Nie m czasu nawet na to żeby iść do toalety, a jak już zajdziesz chwilę żeby zjeść, to nagle Pani kierownik Cię woła bo bardzo dużo ludzi. Ciągle dopłacanie, bo coś nie tak. Przy takim natłoku i stresie trudno się nie pomylić. Jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, to można na nie liczyć. Ale to dlatego, że jest tam ciągła rotacja ludzi i ciągle kogoś brakuje. Ludzie zwalniają się sami. Podam przykład, który nie mogę zapomnieć do dnia dzisiejszego. Pani X przyszła wysłać lis, Pani przy obsłudze klienta przyjęła list. Następnego dnia przyszedł zdenerwowany mąż Pani  więcej... X, który stwierdził, że jego żona wysłała wczoraj list, a list dzisiaj wrócił już do nich. Okazało się, że Pani X nie potrafiła nawet prawidłowo napisać nadawcy i odbiorcy, w miejscu odbiorcy napisała siebie. Kogo była wina i musiał ponieść konsekwencje ? Pani, która przyjmowała list musiała zapłacić za list, który adresat wysłał sam do siebie. Bo jej obowiązkiem jest pytać każdej osoby, czy na pewno prawidłowo wypisała adresata i odbiorcę. Naprawdę odradzam wam pracę w PP jest tam stres, ciągłą presja, wiecznie wszystko źle.  zwiń
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 92Nie 3Zgłoś
mobbing i wyzysk
asystektka (były pracownik) –  Koszalin, zachodniopomorskie9 kwietnia 2017
najgorsza praca w mojej historii - asystent poczty polskiej. Dają umowę na 3/4 pracujesz na cały etat. Nie rozliczają nadgodzin, więc pracujesz za marne grosze. Marne szkolenie na początku i ciągłe popełnianie błędów, za które trzeba dokładać z własnej kieszeni. Ciągłe pretensje, bo za wolna obsługa, a trzeba sprzedać ubezpieczenie, priorytet, gazetkę, pisankę i założyć konto w banku pocztowym, no i oczywiście w między czasie wystawić awiza i posegregować listy. PARANOJA . dwa lata już tam nie pracuje i jeszcze przyszła mi jakaś nota do zapłaty za usterkę z 2015 roku ???
Minusy
niskei zarobki i ciągłe dokładanie do braków i usterek
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 48Nie 2Zgłoś
Poczta polska słupsk / kobylnica
Asystent (były pracownik) –  Słupsk, pomorskie4 kwietnia 2017
Wysoka kultura i kompetencje Pani naczelnik pozytywnie wpływały na pracowników. Mimo ogromu zajęć dobrze się tam pracowało.
W innych jednostkach PP bywa z tym różnie
Plusy
Socjal
Minusy
brak przerw przy dużerj ilości klientów
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 8Nie 25Zgłoś
nita
Asystentka (były pracownik) –  Kraków, małopolskie29 marca 2017
wymagania wielkie nie przekładające się na możliwości zarobkowe i te charytatywne nadgodziny,niewiele osób daje się tak wrabiać więc szukajn=cie iszukajcie pracowników bo już niewielu wam zostało pracować ponad normę za głodową pensję
Plusy
wypłata na czas, w miarę pakiet socjalny
Minusy
niskie zarobki, niepłatne nadgodziny, brak przerw
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 34NieZgłoś
Dno totalne
asystent (obecny pracownik) –  Opole, opolskie25 marca 2017
Nikomu nie polecam pakować się w PP. Wynagrodzenie w porównaniu do odpowiedzialności i ogromu pracy nie adekwatne. 1500 netto, czasem rzucą jakąś śmieszną premią np. na święta 200 zł. Co nie starcza nawet na braki i kradzieże na urzędzie. Pracuję na filii UP, wszystko jest na naszej głowie od rozliczania listonoszy, przez opracowywanie listów, aż do obsługi klienta.Ci zaś nie zdają sobie sprawy ile jest pracy i że nie tylko naszym obowiązkiem jest ich obsługiwanie, co wiąże się z chamskimi uwagami, poniżaniem i stresem. Współpracownicy jak najbardziej na plus, za to kierownictwo jak dla mnie całe do wymiany. Nikt się nie interesuje czy sobie radzisz, czy jest problem, cokolwiek. Możliwości rozwoju = ZERO, stanowiska wyższe obsadzone przez siostry, kuzynki, brata dziewczyny itp. jak coś się zwolni to na ew. zastępstwo. To co mówią na rozmowach rekrutacyjnych mija się z prawdą.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stres, odpowiedzialność materialna i finansowa
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 41NieZgłoś
zła kadra zarządzająca
Listonosz (obecny pracownik) –  Katowice, śląskie7 marca 2017
Bardzo ciężka praca i ogromna odpowiedzialność finansowa za popełnione błędy ale jeśli ma się swój rejon to człowiek nawiązuje dość bliskie i przyjacielskie stosunki ze swoimi klientami.
Plusy
dobry socjal
Minusy
praca w zmiennych warunkach atmosferycznych
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 38Nie 4Zgłoś
poczta polska
ASYSTENT (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie2 marca 2017
praca którą lubię i daje mi satysfakcje, po za zarobkami, praca w miłym towarzystwie . Możliwość rozwoju zawodowego ???
Plusy
pakiet socjalny
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 12Nie 25Zgłoś
taka sobie
listonosz (obecny pracownik) –  kielce19 lutego 2017
.Jestem kobietą pracującą na poczcie 11 lat. Mam juz dosc. Majac 620 punktow doreczen szefowa chce mi dołoży jeszcze 100 nie dam rady. Obciążenie pracą badanie to jakas paranoja nie wiem kto robil ten program ale nie miał zielonego pojęcia. Obcciażenie robi sie przejechanymi kilometrami. Dla przykładu mający u nas w urzedzie 300 punktów a rejon 100 km ma 120% i sie nien napracuje, a ja 620 punktów i 42 km rejon. To obciązenie robi krzywde ciezko pracujacym. Ja sie z tym nie mogę pogodzic . Zwalniam sie mam dosc. Nie dam rady 720 punktow i przy tym wykonac mnóstwo innych rzeczy.
Plusy
fajni ludzie z ktorymi pracuje
Minusy
nie docenia sie ciezkiej pracy listonosza
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 55Nie 2Zgłoś
Kleszczele
Listonosz (były pracownik) –  Kleszczele, podlaskie17 lutego 2017
Pracownicy super pani naczelnik nie ma zielonego pojęcia o swojej pracy pracownicy zmieniają się jak w kalejdoskopie ludzie nie nadążają za zmianami kadrowymi w ciągu kilku .miesięcy zwolnilo się 11 pracowników w tym w ciągu miesiąca 4 osoby 2 listonoszy i 2 asystentki pani naczelnik jak nie ma racji to i tak ja ma czyli praca dla ludzi bez swego zdania bo inaczej jedzie po tobie jak po lysym koniu omijajcie ten urząd szerokim łukiem bo jak tam traficie to od razu szukajcie dobrego psychologa nie polecam chyba że zmieni się naczelniczka
Plusy
Pensja choc niska ale zawsze na czas
Minusy
Niskie zarobki, duze rejony, nawal pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 41Nie 5Zgłoś
biurowo - brak mobbingu, wysoka kultura osobista każdego pracownika
ostanie starszy księgowy (były pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie1 lutego 2017
Średnia - wszystko zależało z jakimi osobami pracowało się. Bywało trudno - mobbing,brak współpracy i szacunku dla drugiej osoby.
Plusy
pakiet soscjalny
Minusy
Niskie zarobki, niepłacenie ZUS, brak pakietu socjalnego
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 12Nie 17Zgłoś
dobra
asystent, kontroler (obecny pracownik) –  Zabrze, śląskie31 stycznia 2017
czasami trudna, praca pod presją czasu,
wspołpraca z przełożonymi mozliwa.
współpracownicy ok.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 2Nie 23Zgłoś
Up Opoczno zła organizacja pracy.
Stanowisko obsługi klienta (obecny pracownik) –  Opoczno17 stycznia 2017
Niskie zarobki w stosunku do odpowiedzialności finansowej.
Plusy
Pakiet socjalny
Minusy
Niskie zarobki zla organizacja pracy
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 41Nie 1Zgłoś
Piła
listonosz (były pracownik) –  Piła, wielkopolskie17 stycznia 2017
jako jedyna firma tego typu na terenie kraju nie mam porównania ale spełnia moje oczekiwania co do działania ale w większych miastach nie polecam zatrudnienia dla osób nie posiadających transportu drogowego
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 13Nie 18Zgłoś
Miła współpraca, jednak zarobki względem pracy zostawiają wiele do życzenia.
Listonosz (były pracownik) –  Nowa Sól, lubuskie6 stycznia 2017
Szefostwo placówki bardzo miłe, współpracownicy również, jednak zarobki, które są przydzielane odgórnie zostawiają wiele do życzenia, forma zatrudnienia też pozostawia wiele do życzenia.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 16Nie 16Zgłoś

Na podstawie 83 ocen