Oceny firmy MEDIA EXPERT

Ostrzeszów
sprzedawca (obecny pracownik) –  Ostrzeszów, wielkopolskie10 sierpnia 2017
Nie polecam.Brak życia prywatnego. Pieniądze adekwatne do ilości godzin. Ciągle mało.Wieczny mobbing. Człowiek musi być maszyną, która nie może mieć słabego dnia. Brak możliwości zaplanowania dnia wolnego, ponieważ w każdej chwili można się spodziewać telefonu, że trzeba przyjść do pracy . Wiecznie coś.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9NieZgłoś
Stanowczo odradzam - ŁÓDŹ
Magazynier (były pracownik) –  Łódź, łódzkie2 marca 2017
Szczerze nie polecam tej firmy tym bardziej na ul. Niciarnianej w ostatnim okresie ludzie sami się stamtąd zwalniają.Nikt nie może wytrzymać z nowym kierownikiem który wnosi nerwową atmosferę, który nie umie współpracować z ludźmi, szuka najbardziej drobnego błędu aby potrącić z premii,jest arogantem i obraża pracowników, zero fachowego podejścia.Człowiek nie nadający się do zarządzania, dopóki nie zmienią go na kogoś bardziej kompetentnego i wyszkolonego odradzam tam pracę.Żadne pieniądze nie są tego warte.pozdrawiam
Plusy
godziny pracy
Minusy
kierownictwo
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 22Nie 1Zgłoś
Koło
Sprzedawca (były pracownik) –  Koło, wielkopolskie16 października 2016
Praca sama w sobie jest ok ale kierownictwo to niewłaściwy człowiek na nie właściwym stanowisku . Sporo nadużyć ,i zachowań daleko idących od współczesnych kanonów zarządzania. Pewne zachowania i metody zarządzania są chyba z poprzedniej epoki .Gorąco nie polecam tego miejsca tylko że względu na Kierownika. W tym miejscu nie ma zasad .Pracownicy są zastraszani,i gnebieni psychicznie. Sytuacja na rynku spr,yja przekraczaniu kompetencji przez osobę zarzadzająca. Dlatego większość osób woli siedzieć cicho .Odradzam to miejsce chyba że zmieni się kierownik .
Plusy
Multisport
Minusy
Kadra kierownicza
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 35Nie 5Zgłoś
Miejsce pracy, w którym panuje dobra atmosfera
Serwisant skuterów i rowerów (były pracownik) –  Złotów, WP22 lipca 2014
Dzień w pracy przebiegał bardzo szybko dlatego,że zakres obowiązków,które były mi przyznawane był dosyć spory, aczkolwiek pracowało mi się tam bardzo dobrze, atmosfera w pracy była bardzo miła , pracownicy z działu na którym pracowałem byli bardzo sympatyczni.
Plusy
Bardzo miła atmosfera
Minusy
Brak możliwości zatrudnienia na stałe
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 58Nie 66Zgłoś
niezadowolony z kierownika salonu
Specjalista ds sprzedaży (obecny pracownik) –  Zielona Góra, LU6 maja 2014
jest niemiłym i nieszczerym człowiekiem, jedno mówi Tobie a innym co innego o Tobie
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 119Nie 24Zgłoś

Zobacz więcej ocen firmy MEDIA EXPERT