Oceny firmy Dino Polska S.A.

Wyświetlono wszystkie opinie (10)
dino polska
operator wózka widłowego (były pracownik) –  Jastrowie, wielkopolskie17 listopada 2017
E&A to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii lub Belgii? Świetnie, jesteś we właściwym miejscu!

Zaoferujemy Ci szereg kompleksowych usług począwszy od załatwienia wszelkich niezbędnych formalności, poprzez zorganizowanie transportu i zakwaterowania, aż po doradztwo i pomoc w okresie zatrudnienia. Sprawdź nasze oferty pracy i aplikuj na wybrane stanowisko, które najbardziej spełnia Twoje oczekiwania. Zapraszamy!
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 1Zgłoś
W pracy panuje dobra atmosfera
Magazynier (obecny pracownik) –  Jastrowie, wielkopolskie12 listopada 2017
Każdego dnia mam kontakt z ludźmi.Codziennie sprawdzam ładunki umieszczone w tirach ,które później trafiają do naszego działu.
Plusy
W okresie zimowym firma organizuje ciepłe posiłki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 1Nie 2Zgłoś
Mobbing
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Dąbrowa Górnicza, śląskie23 września 2017
Dino to istny obóz pracy.Nie radze pracy w tym sklepie.Personel jest poganiany zle traktowany,.Kierownik,zastepca i mlodszy zastępca terroryzuja całą resztę pracownikow,ciagle przesiadywanie w biurze pod przykrywka robienia zamowienia to jest praca??A reszta ma wszystko robic za te leniwe baby.
Plusy
Nie ma
Minusy
Mobing
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 27Nie 1Zgłoś
Obóz pracy
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Dąbrowa Górnicza, śląskie28 sierpnia 2017
Odradzam pracę w tej firmie w podanym ogloszeniu przyjmuja ludzi bez doswiadczenia w handlu a to tylko dlatego ze nikt kto ma doswiadczenie nie bedzie tam pracował.Pisza ze jest szansa na awans ale to czyste klamstwo zarabiając przy tym pracownikow ktorzy i tak po okresie probnym rezygnuja.Firma nie posiada żadnego socjala osoby zarzadzajace sklepem czesto ciężko pracuja rękami innych pracownikow sami nie robia za dużo.Ludzie rezygnuja szybko bo jak widza nowa osobe to dla tych co juz pracuja Ta Nowa ma pracowac a reszta moze sobie odpocząć.To polska firma ale nie potrafi sobie poradzic z zarzadzaniem.Jezeli nie musisz to nie idz do Tej firmy.
Plusy
Minusy
Mobing
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 36NieZgłoś
Praca w Dino to porażka
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Kalisz, wielkopolskie27 lipca 2017
Mobbing
Marne zarobki i zero szans na awans
Praca ponad siły
Brak jakichkolwiek dodatków socjalnych
Okropna atmosfera
Nie ma się tam nic do powiedzenia
Totalna porażka
Nie idźcie tam do pracy !!!!!!!!
Plusy
Nie ma
Minusy
Długo by wymieniać
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 36NieZgłoś
Bytom
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Krotoszyn, wielkopolskie16 lipca 2017
Odradzam prace w DINO! Umowa o dzielo na tzw.szkoleniu.....od kiedy to praca kasjera-sprzedawcy jest na takiej umowie!! Dodam ze na tej umowie stawka to 6 zl na godz a szkolenie tak wyglada ze zapychaja Toba braki personelu na sklepie.Zasuwasz jak reszta na umowach o prace,czyli za trzech! praca po godz bo sie ludzie niewyrabiaja z robota ...juz od poczatku pracodawca Cie doceni za 6 zeta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Minusy
praca po godz, mala liczba pracownikow, niski zarobek, brak socjala
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 44Nie 1Zgłoś
Tragedia
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Dąbrowa Górnicza, śląskie27 czerwca 2017
Jeżeli jesteś zainteresowany praca w tym sklepie to lepiej zrezygnuj mobing nawal pracy na Za Mala liczbe pracowników.Liczą się tylko kierownik i zastępca z młodszym a reszta to ludzie do ciężkiej pracy.Nie ma Socjala wogole.Nic na święta i na dzień dziecka nieo dają.Nie polecam pracy w tej firmie.
Plusy
Nie ma
Minusy
Niskie zarobki niewolniczs praca
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 39Nie 1Zgłoś
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Świdnica , lubuskie12 kwietnia 2017
Nie polecam nikomu pracy w sklepie Dino , panuje tam mobing , praca ponad siły , często zostaje się po godzinach . Nie ma bonów na święta itp. Jest to sklep najdłużej otwarty w święta i nie tylko ,, Mam złe wspomnienia , brak szacunku i prześladowanie ..
Nie polecam ,,
Plusy
Plusów nie ma
Minusy
Duży nawał pracy ponad siły
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 45Nie 1Zgłoś
Odbywałam staż ( kasjer handlowy) (były pracownik) –  Śmigiel, WP8 września 2015
Witam , pracowałam w firmie Dino,otóż praca w tej firmie była dosłownie niewolnicza człowiek pracuje po 10-12 godzin,mimo tego nie jest traktowany jak człowiek lecz jak śmieć.Mimo wielu starań,ciężkiej pracy i nadgodzin jest sie niedocenianym i wielokrotnie można usłyszeń obelgi pod swoim adresem.Praca w tak napiętej i stresującej atmosferze nie jest możliwa.
Plusy
Darmowe posiłki
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 34Nie 1Zgłoś

1,6